Nauczą się języka angielskiego, rytmiki i tańca, będą uczęszczać na zajęcia artystyczno-teatralne, a wszystko dzięki unijnemu dofinansowaniu. Do przedszkola w Rozogach trafią tablica interaktywna, magiczne dywany, laptop, tablety czy mikrofony. Sprzęt ma pomóc w realizacji projektu „Mistrz- Przedszkolak”.

Dzieci uczęszczające do Przedszkola w Rozogach będą uczyć się języków obcych, a także rozwijać kompetencje społeczne, kreatywność i przedsiębiorczość. Placówka rozpoczęła projekt „Mistrz- Przedszkolak”, na który udało się pozyskać dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Wiejskie przedszkole otrzyma dostęp do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej, z czego radości nie ukrywa Monika Jaworska, dyrektor przedszkola „Słoneczko” w Rozogach.

– Udało się! Nasze przedszkole z początkiem kwietnia rozpoczęło realizację projektu „Mistrz- Przedszkolak”, którego celem jest rozwój umiejętności kluczowych naszych przedszkolaków, umiejętności wychowawczych ich rodziców oraz kompetencji zawodowych nauczycieli – mówi Monika Jaworska.

Unijne wsparcie pozwoli na zakup tablicy interaktywnej, rzutnika, magicznych dywanów, laptopa, kolumny aktywnej do odtwarzania muzyki, tabletów z dostępem do aplikacji „ Tabletowe przedszkole”, mikrofonów, oprogramowania do nauki języka angielskiego, Bum Bum Rurek oraz oprogramowania tzw. „ komputerowy dyrygent”.

Przedszkolaki rozwiną umiejętność posługiwania się językiem angielskim, kompetencje społeczne, kreatywność, inicjatywność oraz przedsiębiorczość, uczęszczać będą na zajęcia taneczne – zumba kids, na rytmikę i zajęcia artystyczno-teatralne. Dodatkowo przewidziano szkolenia nauczycieli i warsztaty dla rodziców, a także wycieczki edukacyjne.

Projekt „ MISTRZ- PRZEDSZKOLAK ”, realizowany przez Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” w Rozogach, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko- Mazurskiego na lata 2014-2020.

mb


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Faye (IP: 207.210.*.158) 2018-10-14 15:55
. Submitted on Jul 24, 2017 from KidGuard Inc.

Here is my web page: rules
of survival hack tutorial: http://www.markenjury.com/de/deref.php?url=http://cli.re/gY5yYg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Sofia (IP: 198.144.*.218) 2018-10-05 13:11
And exactly what better location to set that than in Miami?


Feel free to surf to my page ... rules of survival hack: http://www.bisrepetitaplacent.com/annuaire/count_liens.php?url=http://cli.re/gY5yYg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij