Mieszkańcy gminy Piecki będą mogli skorzystać z Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. W piątek 13 kwietnia specjaliści będą doradzać w zakresie możliwości skorzystania z dofinansowań unijnych.

Bezpłatne konsultacje w dziedzinie wykorzystania funduszy unijnych zaplanowano na piątek 13 kwietnia w sali nr 2 Urzędu Gminy Piecki. W ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich mieszkańcy będą mogli m.in. skorzystać z pomocy specjalistów, którzy ocenią, czy pomysł na projekt ma szansę otrzymać dotację lub preferencyjną pożyczkę z Funduszy Europejskich, przypiszą pomysł do konkretnego priorytetu i działania w programie finansowanym z Funduszy, poinformują o warunkach, kryteriach i procedurach przyznania dotacji.

Specjaliści przedstawią „krok po kroku” proces ubiegania się o dofinansowanie, przekażą dane kontaktowe do instytucji, które przyznają dotacje, wesprą w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie. Tego typu mobilne punkty pomagają także w realizacji i rozliczeniu projektu – służą wiedzą dotyczącą dokumentów, procedur i terminów, pomagają beneficjentom ostatecznym (czyli np. osobom chcącym wziąć udział w szkoleniach lub stażach finansowanych z Funduszy) w znalezieniu odpowiedniego projektu.

Godziny dyżuru pracowników punktu to 9:00-13:00


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij