Na trasie motocyklistów z Warmii i Mazur po raz siódmy znajdą się Warpuny. W niedzielę 29 kwietnia na terenie kościoła p.w. Św. Antoniego odbędzie się oficjalna inauguracja sezonu. Poświęceniu motocykli i modlitwie o bezpieczeństwo na drogach towarzyszyć będzie parada.

Stowarzyszenie Motor Burszewo tradycyjnie organizuje rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Tegoroczna siódma już edycja zaplanowana została na niedzielę 29 kwietnia. Motocykliści zjadą do Warpun już w godzinach porannych, a o 11:00 w miejscowym kościele rozpocznie się msza święta, podczas której wszyscy pomodlą się o bezpieczeństwo na drogach. Tuż po odbędzie się poświęcenie pojazdów i pokazowy przejazd w formie parady. Motocykliści pojadą do Mrągowa, zatrzymają się na placu Piłsudskiego i wrócą do Warpun, gdzie na placu przed kościołem odbędzie się piknik.

Już teraz możecie wirtualnie dołączyć do wydarzenia na facebooku. My zachęcamy do czynnego uczestnictwa.

Organizatorzy zapraszają nie tylko motocyklistów, ale wszystkich, którzy chcieliby pomodlić się o bezpieczeństwo na drogach. VII Inauguracja Sezonu Motocyklowego w Warpunach odbędzie się 29 kwietnia!

Jesteście ciekawi, jak świętowano w Warpunach rok temu. Kliknijcie tutaj!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij