Ogromnym „niesmakiem” zakończyła się ubiegłotygodniowa sesja Rady Powiatu. Wszystko przez skandaliczne zachowanie radnego Dominika Tarnowskiego wobec zaproszonej na sesję dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Mrągowie Agnieszki Pytel. Radny głośno krzycząc próbował zmusić ją do opuszczenia sali. Na miejscu interweniowali policjanci, którzy prowadzą teraz postępowanie w tej sprawie.

W czwartek 22 marca po godzinie 17.00 oficer dyżurny mrągowskiej policji otrzymał informację o tym, że jeden z członków Rady Powiatu zakłóca porządek obrad. Pod wskazany adres pojechał patrol policji.

– Z nieznanych mi powodów podczas przerwy, radny Tarnowski podszedł do mnie i zaczął na mnie krzyczeć. Nie reagował, gdy mówiłam mu, aby do mnie nie krzyczał i ode mnie odszedł, ponieważ naruszył moja strefę osobistą. Następnie zaczął krzyczeć, abym wyszła sesji, że nie powinno mnie tu być. Na moja uwagę, że jestem zaproszona krzyczał, że to on jest radnym i on ma prawo tu być – relacjonuje dyrektor Agnieszka Pytel. – W takiej sytuacji zwróciłam się do wicestarosty z  prośba, aby następnym razem zapewniono zaproszonym gościom bezpieczeństwo na sesji, gdyż radny Tarnowski krzyczy na mnie oraz nakazuje mi opuścić salę. Dobitnie wyraziłam swoje zdanie, że nie pozwolę , aby radny Tarnowski mnie terroryzował i wyganiał z sesji. Nie pozwolę się obrażać oraz krzyczeć pod moim adresem. Wówczas wicestarosta poinformowała o zajściu policję.

Jak poinformowali nas mrągowscy policjanci, obecnie w Komendzie Powiatowej Policji w Mrągowie prowadzone jest postępowanie wyjaśniające w sprawie z art. 51 kodeksu wykroczeń - § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym.

Opuszczający sesję Rady Powiatu goście byli zażenowani skandalicznym zachowaniem radnego. Dziwi tym bardziej fakt, że takie zachowanie radnego nie miało żadnych podstaw.

– Jestem oburzona zachowaniem radnego, traktowaniem uczestników sesji w sposób urągający jakimkolwiek zasadom kultury. Przeraża mnie fakt, że radny zachowuje się tak, jakby urząd starostwa był jego prywatnym folwarkiem. Może innym taka atmosfera obrad odpowiada. Ja wyraziłam swój stanowczy sprzeciw  - krzykom, obrażaniu, łamaniu podstawowych praw każdego z mieszkańców Mrągowa – dodaje Agnieszka Pytel.

Sprawie nadal będziemy się przyglądać z uwagą.

Piotr Piercewicz


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Mam pytanie (IP: 83.9.*.64) 2018-04-03 11:09
Czekam na rzetelny audyt ZSZ i MCK, który odpowie na pytania:
1.Jakie były przesłanki utworzenia MCK
2.Kto z pracowników Starostwa pracował w MCK i na jakich warunkach (np.część etatu)?
3.Ilu pracowników placówek podległych Staroście "zdobyło" wykształcenie w szkołach policealnych?
4.Czy likwidacja niepublicznych szkół w powiecie mrągowskim nie spowodowała wzrostu kosztów w oświacie?
5.Czy jest rzetelne wyliczenie oszczędności związane z połączeniem placówek-jaki dokument w tym zakresie przedstawiono Radzie? Kto jest autorem tego dokumentu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mitu (IP: 188.146.*.86) 2018-04-02 23:10
GRISZA na burmistrza miasta szystko
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grisza (IP: 37.248.*.234) 2018-04-02 10:29
Zawsze jak widzę tego gościa to mam tylko jedno skojarzenie - "Mrągowski Kononowicz" buhahahahaha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Sasza (IP: 89.229.*.203) 2018-04-01 19:09
Chyba nikogo nie zwolnią po połączeniu dwóch szkół. RoZumiem niepewność nauczycieli, ale wątpie ze nagle zwolnią 40 nauczycieli ZSZ. Moim zdaniem po decyzji o O losach szkół, trzeba poinformować ludzi ze będzie taka zmiana...po co wywoływać u ludzi paniki i strachu...a radni powinni ze sobą rozmawiać, a nie oczerniac jednego i drugiego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Rysiek Swetru (IP: 188.146.*.46) 2018-04-01 09:21
Cytuję Augiasz:
"Stajnia Audiasza" ??? Erudyta wiekanocny!
- to jest poziom przeciwników Siemieniec i Tarnowskiego... ludzi którzy najwięcej dobrego zrobili dla miasta, powiatu i szpitala
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Stajnia Audiasza (IP: 31.135.*.18) 2018-03-31 17:42
Tarnowski + Siemieniec = jak myślicie ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Augiasz (IP: 31.0.*.38) 2018-04-01 07:47
"Stajnia Audiasza" ??? Erudyta wiekanocny!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# sędzia (IP: 89.229.*.158) 2018-03-31 09:51
No to mamy lokalnego "damskiego boksera", który boi się normalnych facetów. Zaś swoją agresję skupia na kobiecie. Czemu ten "pseudo obrońca ZSZ" manipuluje faktami i podaje nieprawdziwe informacje. Szkoła nie jest likwidowana a łączona z MCK w nową placówkę kształcenia zawodowego.
Jakim trzeba być hipokrytą i osobą niezrównoważoną emocjonalnie by po takim zamieszaniu na sesji pojawić się kolejnego dnia na Przeglądzie Szkół i udawać że się nic nie stało. Powód jest prosty-darmowe żarcie! Zawsze można zaoszczędzić bo z samej dietki radnego trudno żyć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# poganka (IP: 83.31.*.190) 2018-03-30 18:28
Zastanawiam się gdzie jest komentarz bohatera tego artykułu? Czy redaktor nie zapytał ? Wypadałoby. Chce wiedzieć co Tarnowski ma do powiedzenia. Może wyjaśnić dlaczego tak się zachowuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wojtek (IP: 31.0.*.76) 2018-04-01 14:23
Zachowywał się tak zawsze wiedzą to ci co go znają .Nie potrzebny tu komentarz tylko dobry specjalista.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Szeff (IP: 89.64.*.65) 2018-03-30 07:58
Wszyscy komentujący powiem Wam tyle : gdyby nie głupota części mieszkańców powiatu to takie przypadki nie miałyby prawa głosu. Poszedłby krzyczeć do uszczelek w Brussie. Komentować sobie może sam zainteresowany w wielu osobach, ale głosować na wyborach nie. Ktoś takich elementów wybiera i to jest przykre. Później w momencie wzburzenia emocjonalnego hipokryta się uaktywnia... oto macie swojego wybranka:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Teo (IP: 89.231.*.17) 2018-03-30 10:29
Cytuję Szeff:
Wszyscy komentujący powiem Wam tyle : gdyby nie głupota części mieszkańców powiatu to takie przypadki nie miałyby prawa głosu. Poszedłby krzyczeć do uszczelek w Brussie. Komentować sobie może sam zainteresowany w wielu osobach, ale głosować na wyborach nie. Ktoś takich elementów wybiera i to jest przykre. Później w momencie wzburzenia emocjonalnego hipokryta się uaktywnia... oto macie swojego wybranka:)


Jakie miasto takie elity
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 10/10 (IP: 89.231.*.142) 2018-03-30 08:13
10/10
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ole (IP: 83.9.*.3) 2018-03-30 06:42
Proszę Państwa: czy to jest normalny człowiek?

https://www.youtube.com/watch?v=ZtBwhnB4-Vw

chcecie mieć takiego człowieka jako Radnego? Zastanówcie się!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 31.135.*.18) 2018-03-29 21:23
Burmistrz Siemieniec i Tarnowski to jedna drużyna. Wystarczy wrócić do ostatniej debaty wyborczej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomuś (IP: 31.135.*.18) 2018-03-29 21:14
Dominiś Tarnowski został uhonorowany ostatnio statuetką kończynki przez panią pomysłodawczyni e tegoż Burmistrz Siemieniec pomimo sprzeciwu radnych miasta. Wstyd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Smutny upadek czlowi (IP: 89.229.*.210) 2018-03-29 17:52
Zobaczcie jak wiele komentarzy, broniacych Dominika, jest z jednego IP. Na 100% pisze je wlasnie Dominik. To jego styl, jego nieudolna taktyka, ktora stosuje od lat i ktora wszyscy znaja. Teraz na pewno jest w kosciele, modli sie, wiec jak wroci znow zacznie pyskowac. I jutro znow do kosciola. Jak mozna byc tak obludnym? Jak mozna tak klamac przed samym soba?! Chlopie, jak ci nie wstyd?! Bedziesz cale zycie sam, bo jestes falszywy i zaklamany. Przynosisz wstyd dla calego Mragowa, ludzie toba gardza. Mamy swieta, jak beda wygladaly w twoim domu? Spojrzysz uczciwie w oczy matce? Zrob porzadny rachunek sumienia, czas najwyzszy. Pomodle sie za Ciebie Dominik.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ole (IP: 83.9.*.3) 2018-03-30 07:03
to jest tzw singiel :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 12345 (IP: 89.231.*.142) 2018-03-29 15:14
Wyjątkowo groteskowa postać .....Ciekawe, czy tak samo traktuje swoją matkę, żonę (jak oczywiście ma) ? Zastanawiające, że żaden z obecnych na sesji facetów nie zareagował prawidłowo, i nie wyrzucił gościa z sali. Wstyd panowie ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 54321 (IP: 188.146.*.165) 2018-03-29 15:33
Nie zareagował bo nie było powodów do reakcji. Niestabilne emocjonalnie kobiety zorganizowały prowokację na którą nie mają dowodów. Każda sesja jest nagrywana. Gdzie nagranie z tej sesji? Może zostanie upublicznione? Wtedy każdy będzie mógł sobie wyrobić własne zdanie. Nic się nie nagrało? A podobno krzyczał a mikrofony są bardzo czułe. Więc?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wojtek (IP: 31.0.*.76) 2018-04-01 14:32
Dominik weź się w końcu za normalną pożyteczną robotę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# znaffca (IP: 95.40.*.11) 2018-03-29 22:53
Grubasku przerwy nie są nagrywane, a to podobno wtedy żeś nawywijał :) A co jeśli znajdzie się nagranie? Uważaj, może ktoś ma, może ma...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mm (IP: 94.254.*.193) 2018-03-29 14:44
Mam prośbę do.administrato ra: zeby komentarze mogły zamieszczać tylko osoby zarejestrowane ( takie które podają swój np email) bo mam nieodparte wrażenie że jest tu przynajmniej jeden pan w wielu osobach, prowadzący wielowątkowa mowę slawiaco- obronną swojej własnej osoby...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# m (IP: 89.231.*.45) 2018-03-29 14:32
Tarnowski wielu osobom nie pasuje, czy przesadził nie wiem ,czy mnie interesuje gdzie mieszka i z kim -nie .Interesuje mnie żeby robił jak najwięcej dla powiatu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wojtek (IP: 31.0.*.76) 2018-04-01 14:33
Lepiej żeby nic nie robił
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ida (IP: 37.47.*.157) 2018-04-01 00:27
Brawo! Brawo! Brawo! Niech każdy pilnuje swojego nosa. A to, kto z kim mieszka, ile waży i z kim chodzi za rękę, nie ma tu najmniejszego znaczenia. Drodzy Państwo komentujący, może Państwa wygląd i tusza też nie każdemu się podoba. Jakże łatwo ubliżać innym, samemu nie będąc idealnym. Tak nie wyleczą Państwo kompleksów! Panie Dominiku, my mamy swoje zdanie i trzymamy za Pana kciuki. Bo jest Pan dobrym człowiekiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# szary ubywatel (IP: 79.236.*.197) 2018-03-29 12:56
mam pytanie do redakcji
Czy wiadomo Państwu czy ktoś z pozostałych radnych płci męskiej
stanął w obronie napastowanych kobiet?
Jeżeli czyta to jakiś świadek zdarzenia także proszę o odpowiedz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Do obłudnika (IP: 188.146.*.165) 2018-03-29 13:35
Nikt nie reagował, bo nie było powodów do reagowania. Była to prowokacja zorganizowana przez Lewkowiczową i Pytlową.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# szary ubywatel (IP: 79.236.*.197) 2018-03-29 14:02
Tak samo jak te prowokacje
http://www.interwencja.polsatnews.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/Archiwum__News,5800/Wulgarne_SMSy_Z_Telefonu_Starosty,756707/index.html

http://mragowo.wm.pl/177789,Dwoch-radnych-powiatu-mragowskiego-uslyszalo-wyroki.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mieszkaniec 220754 (IP: 89.229.*.63) 2018-03-29 12:56
Właśnie przeczytałem jego odpowiedź na FB ! Jeśli ktoś tu jest wstrętnym manipulantem to Tarnowski, chociaż powinienem napisać Dominik T. (wszak ciąży na nim wyrok). Manipulacja tego wątpliwego przedstawiciela ludu dotyczy "zawodówki" i zajścia na sesji ! W pierwszym wypadku nie chodzi o likwidację a połączenie z CKU co na pewno zwiększy ofertę szkoły zawodowej , a i pewnie poprawi jakość tejże! Druga manipulacja to oczywiście "skandaliczne" zachowanie pani Starościny i pani Dyrektor!HeHE hE koń by się uśmiał! Ten pożal się boże radny znany jest ze swojego nagannego zachowania w urzędzie i na spotkaniach rady. Już dawno powinni z tym zrobić porządek , a nie pozwalać na takie chamskie zachowanie! Dobrze że w tym smutnym jak p... mieście są chociaż odważne kobietki, a nie trzęsący się nie wiadomo o co faceci bez jaj.Brawo kobietki WomenPawer!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Do obłudnika (IP: 188.146.*.165) 2018-03-29 13:34
No chyba, że nie byłeś i opowiadasz bzdury na czyjeś polecenie? Może Lewkowiczowa upubliczni nagranie z sesji? Przecież każda sesja jest nagrywana. Czemu tego nie zrobi? Boi się, że prawda wyszłaby na jaw? Wtedy każdy mieszkaniec mógłby sam sobie wyrobić zdanie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Do obłudnika (IP: 188.146.*.165) 2018-03-29 13:31
A ty na sesji byłeś? Więc jesteś radnym czy kierownikiem jednostki powiatowej? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# kiki (IP: 83.9.*.9) 2018-04-01 09:47
Rozmowa z samym sobą? (To samo IP - Pana Tarnowskiego? IP: 188.146.*.165
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wojtek (IP: 31.0.*.76) 2018-04-01 14:36
To normalne przy shizofremi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Teo (IP: 89.231.*.17) 2018-03-29 12:01
Kto to jest ten Tarnowski ???

Czy nie jest czasem spokrewniony z tym gościem z Korei Płn. Kim Dzong Un'em ???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# leon (IP: 188.112.*.22) 2018-03-29 12:14
To są bliźniacy "JEDNOJAJOWI" :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Teo (IP: 89.231.*.17) 2018-03-29 12:21
Cytuję leon:
To są bliźniacy "JEDNOJAJOWI" :)

Aha , i tamten ma oba.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mies 2 (IP: 195.47.*.80) 2018-03-29 11:22
Nasz Dominik przesiaduje w pierwszej ławce w kościele, idzie na drogę krzyżową by przygotować materiał na Facebooka. Oczywiście też nie wstydzi się wsiąść udział w czarnym maszu popierającym aborcję. Dla zdobycia kilku głosów zrobi wszystko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# uuuu (IP: 89.231.*.142) 2018-03-29 15:07
dobre ;))))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mieszkaniec 22 (IP: 195.47.*.80) 2018-03-29 11:06
Tarnowski w swoim życiu jeszcze uczciwie nie pracował. Jak tacy ludzie mogą oceniać innych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# M (IP: 31.135.*.21) 2018-03-29 10:47
P. Tarnowski? Potrafi z ludźmi porozmawiać, a nie dziwne że tak się zachował. Nikt nie powstrzyma Zespołu Szkół Zawodowych. To jest chore że polityka teraz decyduje o szkole... A zachowanie sn-u na licznych uroczystości jest żałosna. Ostatni przegląd szkół, każda szkoła ładnie się zaprezentowała, a sn MUSI pokazać że jest 'najlepszy' wywieszając materiał z napisem 'zawsze i wszędzie sn najlepszy będzie' i również krzycząc podobne słowa. Można powiedzieć, że to uczniowe zrobili, ale gdzie jest reakcja opiekunów?! A pamiętajcie, niegdy nie chodzi o rywalizację, tylko o dobrą zabawę i czuć się równym .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ole (IP: 83.9.*.3) 2018-03-30 06:30
Święta prawda!!!
to najlepsza szkoła na świecie :) nie zmieniłbym swojej historii i wybrałbym ją po raz drugi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ckit (IP: 94.254.*.51) 2018-03-29 10:39
Czy to jakaś rodzina "tego" Pytla?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Olo (IP: 89.229.*.115) 2018-03-29 10:35
Przestań Pandzia pisać pod wieloma nikami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# M (IP: 31.135.*.21) 2018-03-29 11:19
Akurat jestem absolwentem technikum w ZSZ i jak widzę co tu się dzieje to załamać się idzie... Nie może być tak, że sn będzie decydować o losach ZSZ ... Bo na tą chwilę tak to wygląda. Nie można żyć w zgodzie? Wspierać się nawzajem? Nie... Lepiej oczywiście zrobić atak na ZSZ, zabrać im kierunek technikum żywienia i usług gastronomicznyc h, a następnie zmienić dyrektora i nazwę placówki... Smutne to :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tak (IP: 77.112.*.111) 2018-03-29 11:33
Zgadzam się, też jako absolwent
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Rafał (IP: 37.47.*.237) 2018-03-29 09:57
Kulturę osobistą wynosi się z domu .... Pseudo radny zamiast zajmować się tym za co pobiera się wynagrodzenie to robi sobie kabaret i cyrk przecież i tak pieniążki wpłyną na konto. Powinni nakładać jakieś kary pieniężne za takie zachowania.. "Dzwon głośny bo próżny "
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Globuspolski (IP: 185.107.*.136) 2018-03-29 09:05
Gdzie pracuje tarnowski?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wojtek (IP: 31.0.*.76) 2018-04-01 14:39
On nie potrafi pracować
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# grubcio (IP: 83.24.*.130) 2018-03-29 09:17
W internecie :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bart (IP: 77.112.*.111) 2018-03-29 08:55
Artykuł napisany z punktu widzenia jednej osoby... Widzimy tylko to co podaje nam autor. A czy wszystko jest prawdą i wyglądało rzeczywiście tak jak w artykule?? Kto wie, można też przypuszczać, że chcą go po prostu oczernić by go odsunąć i zrobić coś po swojemu, ale to tylko moje zdanie :) Polityka...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gość (IP: 31.0.*.180) 2018-03-29 08:50
Dominiś nawalaj komentarzyki z jednego IP :-) Już całe Sienkiewicza się śmieje, że przez całą noc płakałeś, a w pokoiku światełko się cały czas paliło. I mamusia nakrzyczała, że trzeba iść spać :)))) Ja, moja rodzina, znajomi, znajomi znajomych, znajomi znajomych znajomych mamy z ciebie niezły ubaw :))) Ty nasz misiu-pysiu :)))))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wojtek (IP: 31.0.*.76) 2018-04-01 14:29
I ja też
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 109.243.*.232) 2018-03-29 08:40
Brak słów na niego, co za człowiek? Zero kultury, myśli, że jest Panem świata, burak i prostak!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Były mieszkaniec (IP: 109.231.*.28) 2018-03-29 08:27
Brawo!!! Polityka rodem z PISu afery, groźby i inne cuda wianki tylko komu ma to służyć ? Jeżeli Pan Dominik nie umie w kulturalny sposób przedstawiać swoich argumentów to może trzeba wrócić do ZSZ na jakieś lekcje z języka Polskiego. Większość Pana wyborców to dzieci z wyznaniem JP...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dobrze że były (IP: 188.146.*.138) 2018-03-29 08:34
Dalej obrażajcie absolwentów ZSZ... na dobre wam to nie wyjdzie. Skoro były to co się wtrącasz? Tarnowski jako jedyny broni ZSZ.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# M2 (IP: 94.254.*.5) 2018-04-01 07:13
Czego broni? Prwada o szkole jest inna niż to co przedstawia Tarnowski. Nikt szkoły nie likwiduje. Ale taka informacja wywołuje burzę i Tarnowski może się popisać jako wielki obrońca.
Przykre, że radny rozpowiada plotki zamiast przekazywać prawdę. I on ma być burmistrzem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# M3 (IP: 188.146.*.16) 2018-04-02 16:48
Nie ma być tylko będzie burmistrzem. Prawda jest taka, że ludzie składający papiery do ZSZ dostaną świadectwo ukończenia centrum kształcenia zawodowego a nie ZSZ.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ja (IP: 37.201.*.152) 2018-03-29 08:11
Do wszystkich tych ,ktorzy twierdza ze naublizal Pytel,a wlasciwie to do jednego ,ktory pisze z roznych kontpo pierwsze nie naublizal tylko powiedzial glosno co ma w planach czyli po cichu w zmowie z kolesiostwem ,Karasiem i reszta bandy zlikwidowac ZSZ,wiec pytam gdzie mlodziesz ma sie uczyc ,bo Baze tez juz chcieli sprzedac teraz ZSZ ,wiec jesli nikt nie bedzie reagowal to nic nie zostanie ,bo banda nieudacznikow likwwiduje co im sie podoba!!Brawo Dominik nie pozwol na dalsze niszczenie Miasta i Powiatu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Nie lubiępedałów (IP: 192.160.*.166) 2018-03-29 07:01
No i się zaczęło :) Przez ten artykuł Grubasek-ciepla sek nie spał całą noc, tylko pisał, pisał i pisał. Kreuje się na obrońce ZSZ :) Śmiechu warte. Będzie miał słabe święta nasz cieplasek :( Ojojojojoj....
A tak poważnie to przypomina mi się okres sprzed 4 i 8 lat. Grubasek też hejtował i co? Przegrał z kretesem. A teraz jeszcze bardziej zaboli...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wesołych Świąt (IP: 188.146.*.138) 2018-03-29 08:18
Stasia dopiero zaboli - przegra z pedałem :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gość (IP: 31.0.*.180) 2018-03-29 08:51
Z pedałem? :)))) Czyli mamy w końcu coming out!!!!!!!!!!!! BRAWO DOMINIK!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gruby na prezydenta! (IP: 188.146.*.138) 2018-03-29 05:47
Gruby na prezydenta! Babeczki do garów, bo polityka wam nie idzie. Jakoś radnym - facetom nerwy nie puściły. Baby wzięły się za łby z Grubym i Gruby na tym już kapitał polityczny na Buniu już zbija. Panie do szkoły - uczyć się a nie nauczać. Gruby zawsze was ogra. Za darmo mu kampanię zrobiłyście. Niech go jeszcze policja podręczy. Zrobi z siebie męczennika i zyska kolejnych wyznawców. A później się dziwicie, że wyniki wyborów są takie jakie są. Mrągowo w pełnej krasie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kod-ziarka (IP: 94.254.*.167) 2018-03-29 00:40
Jest mi wstyd za tego pana a kiedyś tak go lubiłam. Ma w nosie prawa kobiet tylko zbija kapitał wyborczy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Taaa... (IP: 188.146.*.138) 2018-03-29 05:40
Tarnowskiego nie da się odlubić. Po tej akcji nie stracił ani jednego wyborcy. Zyskał wielu nowych szczególnie absolwentów ZSZ
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Małgorzata R. (IP: 217.99.*.117) 2018-03-28 22:08
Ten Tarnowski jest zwykłym pętakiem i chamem. Dlaczego nie wsadzą go do wiezienia skoro ma już wyroki? Tam szybko nauczą go szacunku dla kobiet! Po prostu świnia...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Cha cha cha (IP: 188.146.*.138) 2018-03-29 05:38
Tarnowski w twarz się wam śmieje. Robi co chce i będzie robił co chciał. Za to Grubasa lubimy. Jazda z nimi panie Dominiku! Jechać z nimi i nie popuszczać!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# qwerty (IP: 94.254.*.174) 2018-03-28 22:18
W pierdlu byłby traktowany, jak dama:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# do qwerty (IP: 188.146.*.138) 2018-03-29 05:56
To odwrotnie jak ty, bo ty byłbyś tam zwykłym cwe...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michał Sz. (IP: 89.229.*.210) 2018-03-28 21:07
Panie Dominiku, proszę przejrzeć w końcu na oczy. Minęło 8 lat od kiedy przestał pan być starostą, czas najwyższy się ogarnąć. Kiedyś się z pana śmiałem, ale dziś panu szczerze współczuję. Przepraszam, że to piszę, ale moim zdaniem, potrzebuje pan pomocy. I to natychmiast. Jest wiele dobrych specjalistów, wiele ośrodków terapeutycznych . Proszę podać mi swój numer telefonu, a z chęcią panu pomogę. Jeszcze może być pięknie, jeszcze może być dobrze! Panie Dominiku proszę o kontakt.
Ciepło pana pozdrawiam!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Romka (IP: 89.229.*.152) 2018-04-01 21:22
Mnie już od kilku lat dziwiło to, że jako były starosta ,zachowuje się jak były opozycjonista do urzędu miasta Mrągowa, krytykując wszystkich z URZĘDU MIASTA, CO GORSZE NA PORTALU TAK POPULARNYM JAKIM JEST FACEBOOK,przeci eż to sprawy nasze lokalne , a on na forum ośmiesza nasz REGION I POCO TO NAM???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Stasiu przestań (IP: 188.146.*.138) 2018-03-29 05:36
Kochany Stasiu, przestań... burmistrzem i tak nie zostaniesz :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ala (IP: 178.37.*.112) 2018-03-28 21:02
Ten człowiek to powinien odwiedzić pewien gabinet lekarski. Nie dość, że produkuje setki peanów na swoją cześć i sądzi, że nikt nie zwietrzy jego "przebiegłego" planu, to jeszcze zaczyna być agresywny...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Płci nie zmieniaj (IP: 188.146.*.138) 2018-03-29 05:34
Tylko tyle potrafisz mu zarzucić? Zero merytoryki tylko zawistny hejt. Tarnowski burmistrzem zostanie. Pokona i Stasiulka i Otoleczkę :) Całuski hejterku! :*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wstyd!!!!!!! (IP: 31.0.*.137) 2018-03-28 20:59
Slucham? Chce cos dobrego uzyskac dla naszego miasta?! A niby jak???? Obrażając, knując i pyskujac?!!! Ten gosc juz dawno powinien zrezygnowac z polityki. Jego zachowanie to jakas kpina! Przypomne tylko, ze zostal wczesniej skazany za KIEROWANIE GRÓŹB!!!!! Jak mozna, po czyms takim, byc radnym??? Dziwie sie osobom, ktore na niego glosowaly. Na szczescie z wyborow na wybory tych osob jest coraz mniej i mam nadzieje, ze w tym roku Tarnowski dostanie czerwona kartke. Osobiscie jest mi wstyd, ze z moich podatkow oplacana jest dieta takiego kogos. Zenada.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wstydź się sam (IP: 188.146.*.138) 2018-03-29 05:32
I po tej akcji zagłosuje na Tarnosia jeszcze więcej Mrągowian :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dada (IP: 89.229.*.31) 2018-03-28 20:39
Poszedł na marsz i co w tym złego? Po za tym był obecny jako sprzeciwiający się aborcji. Sytuacja na sesji,A sprawie aborcji jest od siebie bardzo daleką. Osoby czytające ten artykuł za pewne siedzą na tyłku i nic więcej nie robią dla miasta . Może rzeczywiście Pan Tarnowski pochopnie wyraził swoją opinię ale z tego co widać on z nielicznych chce uzyskać coś dobrego dla naszego miasta. Siedząc przed komputerami nic nie zyskają Państwo, A potrafią tylko i wyłącznie wyrażać opinie na temat innych ludzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ja szary ubywatel (IP: 79.236.*.68) 2018-03-28 20:53
Naprawdę nie widzi Pan sprzeczności pomiędzy zwyzywaniem kobiety,utożsam ianiem się za aborcją i uczestniczeniu w drodze krzyżowej co ma symbolizować głęboką wiarę w zmartwychwstani e.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# *-*-*-* (IP: 89.231.*.142) 2018-03-29 15:11
RACJA !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# az (IP: 89.229.*.19) 2018-03-28 20:46
Co to za nowomowa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Sasha&Misha (IP: 89.231.*.30) 2018-03-28 20:16
Przeraża mnie fakt, że Pani dyrektor zachowuje sie tak, jakby szkoła była jej prywatnym folwarkiem.
Tak sobie tylko parafrazuję.

Zresztą swój na swojego trafił :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Abc (IP: 83.9.*.3) 2018-03-28 23:35
Bo Ona jest tam dyrektorem i to Jej szkola, Jej starania by pracownicy pracowali dobrze, by szkola funkcjonowala prawidlowo, byla dobra szkola dla uczniow...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Do Ja (IP: 188.146.*.138) 2018-03-29 05:31
To nie jej szkoła tylko szkoła publiczna. Dyrektorem długo już nie będzie. Po wyborach wyleci. Dobrze o tym wie dlatego tak pieniaczy. Do Grubego skacze? To nie objaw odwagi, to objaw głupoty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ole (IP: 83.9.*.3) 2018-03-30 06:39
dobrze wiemy, że to szkoła publiczna i brawo, że wiesz o tym. Ktoś zarządza tą szkoła i to jego szkoła i tyle.
Mieszanie polityki ze szkoła na dobre edukacji nie wyjdzie. A do wyborów poczekam z niecierpliwości ą. Mam nadzieję, ze poniesiecie porażkę jakiej nikt nie widział. Bo co się wyprawia w moim (!) mieście to wielka kpina. A może to nie moje miasto tylko miasto publiczne?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Melisa (IP: 37.47.*.86) 2018-03-28 20:37
Dokładnie tak.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ja szary ubywatel (IP: 79.236.*.68) 2018-03-28 19:59
Co za człowiek, najpierw nabluzgał kobiecie, matce , żonie ,a następnie udał się na czarny marsz w obronie prawa kobiet do aborcji.Po czym zakończył swój dzień uroczystą drogą krzyżowa na mieście.Kim jest ten człowiek ktoś mi wytłumaczy??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# /0 (IP: 89.231.*.142) 2018-03-29 15:20
...ten człowiek to NOBODY, nikt nie traktuje go poważnie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Do zera (IP: 188.146.*.139) 2018-03-29 15:48
Tak, tak. Dlatego jest tak wściekle atakowany przed wyborami ns burmistrza bo to nikt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 31.0.*.59) 2018-03-28 20:32
Jak to kim jest zwykłym hamem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Do Ja (IP: 188.146.*.138) 2018-03-29 05:28
Chamem jak już. Widać poziom jednej osoby (kontrkandydata ma burmistrza), który pod różnymi nikami atakuje Tarnowskiego - za słowniki się weź pacanie a nie za krytykę jedynego uczciwego w Mrągowie. Tylko Tarnowski broni ZSZ!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
EcoJazda

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij