Myślisz o ubezpieczeniu domu czy mieszkania, zastanawiasz się jakie OC i AC wybrać, a może planujesz utworzyć polisę na życie? W Mrągowie powstało miejsce, w którym w szybki i prosty sposób wybierzesz i kupisz najkorzystniejszą ofertę na rynku. Zapraszamy do nowo otwartego Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych.

W Mrągowie przy ulicy Królewieckiej 16, w zaledwie kilka minut otrzymacie bezpłatną symulację dostępnych ofert spośród 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnych na rynku. Obok najpopularniejszych ubezpieczeń komunikacyjnych jak OC, AC i Assistance oraz standardowego zestawu produktów majątkowych, turystycznych i na życie, w multiagencji CUK możecie kupić ubezpieczenia rolne, zdrowotne, a także ubezpieczenia skierowane do firm. W mrągowskiej placówce polisę można kupić od ręki w dogodnych formach płatności, a ceny ubezpieczeń nie różnią się od tych oferowanych u poszczególnych ubezpieczycieli. W przypadku płatności za ubezpieczenie samochodu można je podzielić nawet na 11 rat, a za pierwszą z nich klient zapłaci dopiero po 3 tygodniach.

Multiagencja CUK w ubiegłym roku została laureatem ogólnopolskiego programu Firma Przyjazna Klientowi. Posiada największy wybór dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych i najszerszy zakres ochrony. W jednym miejscu możesz się kompleksowo ubezpieczyć na najlepszych dla siebie warunkach i w dogodnej dla siebie cenie.

Zapraszamy do nowo otwartego oddziału w Mrągowie!

CUK Mrągowo
ul. Królewiecka 16/13
Tel: 89-519-02-28
Adres e-mail: m.nartonowicz@cuk.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8.30 – 17.00
Sobota 09.00 - 13.00

Jeśli chcielibyście zasięgnąć dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu z mrągowską placówką. Bieżące informacje o promocjach i produktach dostępne są także na fanpage’u – KLIKNIJ TUTAJ. Zainteresowanych klientów zachęcamy także do zadawania pytań w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Serdecznie zapraszamy!

* Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Marek Dyziak (IP: 89.231.*.45) 2018-03-30 21:14
Wasz serwis informacyjny staje się serwisem "Reklama Sponsorowana" ????.Tak "wiele" osób wasz czyta ,że trzeba podpierać się w większości powierzchnią portalu reklamą ?.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij