„Mazury – cud natury” brzmi promowane od kilku lat hasło zapraszające do naszego regionu. Niestety są miejsca, w których hasło nijak ma się do rzeczywistości. Jednym z nich są okolice Góry Czterech Wiatrów regularnie odwiedzane przez śmieciarzy...

Kilka dni temu jeden z mieszkańców Mrągowa wybrał się w okolice Góry Czterech Wiatrów. Niestety zamiast podziwiać krajobrazy, na jednej z przylegających do ośrodka G4W działek odkrył kilogramy śmieci (widoczne na filmie).

Na wspomnianej działce dość często można spotkać nocnych gości. Pewnie nie byłoby w tym nic złego, gdyby wszyscy którzy odwiedzają to miejsce zabierali śmieci ze sobą. Niestety tak nie jest, co świadczy o kulturze „nocnych” turystów.

Na szczęście, zszokowani takimi widokami członkowie Mrągowskich Morsów wzięli sprawy w swoje ręce i w poniedziałkowe popołudnie postanowili bezinteresownie uprzątnąć teren. Brawo za postawę, nagana dla wszystkich, którzy pozostawiają w tym miejscu śmieci.

A czy Wy znacie jeszcze inne miejsca, w których zalegają śmieci? Piszcie w komentarzach lub bezpośrednio do nas na kontakt@mragowo24.info . Będziemy zgłaszać takie miejsca do odpowiednich służb.

Śmieci w okolicach G4W


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Daniella (IP: 23.105.*.237) 2019-01-07 22:31
What's uр, Steve with Bridges.
Aweѕome “Śmieciarze niestetү znowu dali o sobie znać
- Mrągowo - www.Mragowo24.info - twojе źródło informacji lokalnycһ” is truly an orіginal subject
Merеly wanted to sɑy that I lіke your bloog post.


Feеⅼ free to visit my blog post - gardnerville all wood kitchen cabinets - Chanel: http://www.bridgesconst.com/custom-baths/ -
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Angelica (IP: 23.108.*.245) 2019-01-03 20:36
SEO іs currently an integral part of a company'ѕ yearlү marketing budget.

Ӏrrespective of tһeir smalⅼ size, they reqսire to know and understand the fundamental behind the white hat SEO.
They may have a webbsite that tаlks about the specifiϲs of what they will do
for үou under the program that fits your budget, and will
use a lot of terminol᧐gy that seems very complex.

Feel free to visit my ѡeb-site; Marijuana SEO South Bend Indiana (Jeffrey: https://www.intersnap.com/marijuana-websites/marijuana-seo-south-bend-indiana/)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jaime (IP: 23.105.*.3) 2019-01-03 19:18
Therre ɑre many companieѕ օut there which claiϳm to do SEO but do not fall
for everʏthing that you come acrosѕ just based on the cost of SEO packages without going a little indepth about the history of
the compɑny annd іts clientage before you ɑctually make a decisiߋn about using its services.
Irresective of their smalⅼ size, they reqսire to know and understand the
fundamental behind the white hat SEO. Once yyou
have your budget set you can ⅼoⲟk into plans online to seеe which one fitѕ bеst with yoսr budget and business needs.


my webpage :: Seɑrch Engine
Optimization Prices: http://www.intersnap.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 89.229.*.1) 2018-04-02 18:56
Cytuję Ana:
A co robiłeś w tych "laskach" koło działek? Pozbywałeś się rzeczy z garażu? :)

Mysle ze ty .Napewno Ty
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 89.229.*.1) 2018-03-25 21:19
A prosze jechac kolo dzialek i w tych laskach materace szafy opruznione gary garaze wszystko tak naprawde Straz miejska niech ruszy 4 litery robi objazdy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ana (IP: 89.231.*.142) 2018-03-26 12:16
A co robiłeś w tych "laskach" koło działek? Pozbywałeś się rzeczy z garażu? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# maślak (IP: 94.254.*.52) 2018-03-24 10:34
Północno-zachod ni skraj lotniska w Nikutowie (tuż za niewielkimi sosenkami i świerkami). Nie wszystko można zrzucić na pojawiające się tam czasem parki. Widziałem sporo śmieci po jakimś remoncie domu lub mieszkania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ktoś (IP: 31.135.*.8) 2018-03-23 18:48
Wstyd!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# BUNTOWNIK BEZ POWODU (IP: 89.229.*.131) 2018-03-22 17:40
DOPÓKI LUDZI KULTURY NIE NAUCZYMY.
TEGO PROBLEMU NIE ZWALCZYMY.
PYTANIE MOJE BĘDZIE KRÓTKIE , NIEBANALNE.
GDZIE WŁAŚCICIELE, SŁUŻBY ZA TE TERENY ODPOWIEDZIALNE.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# F (IP: 83.6.*.15) 2018-03-22 17:03
Z tego co widzę to na jednym ze zdjęć część śmieci zalega na samym brzegu jeziora. Ukłon w tym miejscu do panów wędkarzy aby również po połowach zabierali swoje fanty ze sobą . Na pewno przyjemniej łowić rybki w czystym miejscu niż na śmietniku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anna (IP: 94.254.*.52) 2018-03-23 10:44
Akurat w tym miejscu często robione są ogniska, nocne melanże w lecie nawet kilkudniowe... Mimo iz terem jest prywatny, również został uprzątnietny przez nas oraz grupę dzieciaków ze szkoły sportowej... Jak widać robota głupiego...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Obywatel WM (IP: 5.172.*.152) 2018-03-22 16:46
Nie bądź "śmieciem" nie wyrzucaj śmieci do lasu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij