„Sztuka mówienia „nie” z czystym sumieniem” była tematem seminarium inspirującego wg J. Juula, duńskiego terapeuty rodzinnego. Lekcja dla rodziców, niań, opiekunek zawodowych i dziadków odbyła się w świetlicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach.

W Pieckach inspirowali rodziców, by nie wstydzili się odmawiać dzieciom. W miniony czwartek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej odbyły się zajęcia w formie seminarium inspirującego wg duńskiego terapeuty rodzinnego Jespera Juula. Tematem spotkania była ,,Sztuka mówienia „nie” z czystym sumieniem”.

Uczestnicy pod kierunkiem Pani Julii Galii - certyfikowanej trenerki organizacji FAMILYLAB, zgłębiali wiedzę na temat asertywnego odmawiania, które nie krzywdzi ani nas, ani dziecka. Szkolenie skierowane było do osób, które na co dzień mają kontakt z dziećmi i chciały zdobyć informacje na temat budowania z nimi relacji opartych na szacunku.

Seminarium odbyło się w ramach realizacji ,,Gminnego Programu Wspierania Rodziny w Gminie Piecki na lata 2017 -2020”. Kolejne spotkanie w „Klubiku Profilaktyki Pozytywnej” planowane jest w kwietniu, a jego tematem będzie „Jestem OK jaki jestem”. Więcej informacji możecie szukać w GOPS pod nr tel. 89 741 38 90.

Źródło: GOPS Piecki, oprac. red.

Słowa kluczowe:
Piecki GOPS techniki wychowania Jesper Juul 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież
Kupię dom

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij