Budextan Oficerska

Z roku na rok lany poniedziałek zdaje się być coraz mniej mokry. Do kultywowania wielkanocnych tradycji zachęcają strażacy z OSP w Sorkwitach, którzy po raz trzeci organizują bitwę wodną z mieszkańcami. Lany poniedziałek w formie integracyjnej zabawy odbędzie się na szkolnym boisku, początek o godzinie 10:00. Polecamy!

Bitwa wodna strażaków z mieszkańcami to już tradycja w Sorkwitach. Druhowie z tamtejszej Ochotniczej Straży Pożarnej nie chcą, by tradycja lanego poniedziałku zanikła, dlatego w drugi dzień Wielkanocy organizują imprezę pod hasłem „Wojna na wodę. Strażacy kontra reszta świata”.

– Organizując wodną bitwę chcemy zapobiec lub chociaż ograniczyć chuligańskie wybryki, zintegrować lokalną społeczność i nauczyć najmłodszych mieszkańców kultywowania wodnej tradycji – mówi prezes OSP Sorkwity Marta Kopaniec.

Poniedziałek 2 kwietnia upłynie pod znakiem lejącej się strumieniami wody. Jeśli chcecie wziąć udział we wspólnym oblewaniu się wodą, to nie może Was zabraknąć na szkolnym boisku w Sorkwitach. Na miejscu czekać będzie strażacki basen i wóz bojowy z setkami litrów wody.  Nie zapomnijcie wziąć ze sobą wiaderek, butelek i zabawkowych sikawek. Strażacki „śmigus dyngus” rozpocznie się o godzinie 10:00.

mb

 

Budextan art

Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij