Do potrzebujących rodzin z naszego miasta trafił dziś energooszczędny sprzęt AGD, który Mrągowo wygrało w konkursie „Świeć się z Energą”. Oficjalne wręczenie odbyło się w holu Centrum Kultury i Turystyki.

Zmywarka, pralki, lodówki, kuchnia elektryczna oraz małe AGD w postaci mikrofali, blenderów, parowarów, sokowirówek i elektrycznych czajników trafiły dziś do potrzebujących rodzin z Mrągowa. Prezenty to efekt wygranej w regionalnym etapie konkursu „Świeć się z Energą”, w którym internauci wybierali najładniejsze iluminacje świąteczne, a nasze miasto wygrało m.in. z Olsztynem.

Dziś urządzenia trafią do domów rodzin wytypowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, a ich oficjalne wręczenie odbyło się w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie.

– W konkursie nie chodziło tylko o promowanie miasta, ale o mobilizację lokalnej społeczności, która dzięki takim akcjom może wspomóc uboższe rodziny – powiedział nam Jawomir Falandysz, wiceprezes zarządu Grupy Energa.

Konkurs jest organizowany od 9 lat. W tym roku dzięki zaangażowaniu mrągowian udało się wygrać etap regionalny i podarować potrzebującym sprzęt AGD.

Podsumowanie konkursu "Świeć z Energą"


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij