Przyjdź, spędź czas aktywnie i pomóż chorej na nowotwór Katarzynie Walinowicz, zachęcają organizatorzy Sportowej Niedzieli. W programie imprezy zaplanowano zajęcia z jogi, zumbę oraz bieg zakończony morsowaniem. Następnie przeniesiemy się do pubu Ceglana, gdzie czekać będzie pokaz w mobilnym planetarium i koncerty lokalnych artystów. Polecamy!

Historię Katarzyny Walinowicz, chorej na nowotwór szyjki macicy przedstawiliśmy Wam kilka dni temu, kiedy to jej rodzina i przyjaciele rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na operacje w berlińskiej klinice.

Potrzebne 100 tys. zł udało się już zebrać, o czym też Was informowaliśmy, ale najbliżsi Kasi nie złożyli broni i już w najbliższą niedzielę 11 marca organizują w Mrągowie akcję charytatywną, podczas której będą zbierać datki na rzecz mrągowianki.

Sportowa Niedziela odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Bohaterów Warszawy. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13:00 zajęciami jogi z Katarzyną Enerlich, o 14:00 uczestników do wspólnego zumbowania zaproszą dziewczyny z ZUMBA RED GIRLS, a o 15:00 przy lodowisku rozpocznie się wspólny bieg na około 2 km, który zakończy się moroswaniem na mrągowskiej Ekomarinie.

Atrakcje czekać będą także w restauracji Ceglana w Mrągowie, gdzie od 12:00 do 15:00 będzie stacjonować mobilne planetarium Cassiopeia, a wejść i zobaczyć pokazy nieba będzie mogli co pół godziny. Od 17:00 rozpoczną się licytację, które poprowadzi Paweł Kisiel z Teatru "ALE". Z kolei na scenie wystąpią Hania Szałachowska, Przemek Maruchacz oraz Laketones.

Dochód z imprez przeznaczony będzie na leczenie Kasi Walinowicz!

mb

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij