Przyjdź, spędź czas aktywnie i pomóż chorej na nowotwór Katarzynie Walinowicz, zachęcają organizatorzy Sportowej Niedzieli. W programie imprezy zaplanowano zajęcia z jogi, zumbę oraz bieg zakończony morsowaniem. Następnie przeniesiemy się do pubu Ceglana, gdzie czekać będzie pokaz w mobilnym planetarium i koncerty lokalnych artystów. Polecamy!

Historię Katarzyny Walinowicz, chorej na nowotwór szyjki macicy przedstawiliśmy Wam kilka dni temu, kiedy to jej rodzina i przyjaciele rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na operacje w berlińskiej klinice.

Potrzebne 100 tys. zł udało się już zebrać, o czym też Was informowaliśmy, ale najbliżsi Kasi nie złożyli broni i już w najbliższą niedzielę 11 marca organizują w Mrągowie akcję charytatywną, podczas której będą zbierać datki na rzecz mrągowianki.

Sportowa Niedziela odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Bohaterów Warszawy. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13:00 zajęciami jogi z Katarzyną Enerlich, o 14:00 uczestników do wspólnego zumbowania zaproszą dziewczyny z ZUMBA RED GIRLS, a o 15:00 przy lodowisku rozpocznie się wspólny bieg na około 2 km, który zakończy się moroswaniem na mrągowskiej Ekomarinie.

Atrakcje czekać będą także w restauracji Ceglana w Mrągowie, gdzie od 12:00 do 15:00 będzie stacjonować mobilne planetarium Cassiopeia, a wejść i zobaczyć pokazy nieba będzie mogli co pół godziny. Od 17:00 rozpoczną się licytację, które poprowadzi Paweł Kisiel z Teatru "ALE". Z kolei na scenie wystąpią Hania Szałachowska, Przemek Maruchacz oraz Laketones.

Dochód z imprez przeznaczony będzie na leczenie Kasi Walinowicz!

mb


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij