Wielkimi krokami zbliża się majówka. Wypoczynek w gronie przyjaciół czy z rodziną niekoniecznie musi wiązać się z pozostaniem w domu. Propozycję na ten czas przygotował Ośrodek Wypoczynkowy „Polonez” w Mrągowie. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Tegoroczna majówka dla wielu z was rozpocznie się już w sobotę 28 kwietnia. 1 maja, czyli Święto Pracy, wypada we wtorek, dwa dni później - Święto Narodowe. Będzie to okazja do długiego wypoczynku. Jeśli planujecie już jakikolwiek wyjazd na ten czas to mamy ciekawą propozycję.

Ośrodek Wypoczynkowy „Polonez” położony tuż nad brzegiem jeziora Czarnego w Mrągowie to idealne miejsce zarówno na wypoczynek jak i rekreację. Długi weekend majowy w „Polonezie” można rozpocząć już 27 kwietnia, a zakończyć dopiero 6 maja. Propozycja jest warta uwagi także pod względem oferty cenowej przygotowanej specjalnie na majówkę.

Osoba dorosła 130zł/dobę/dzieci do lat 3 - pobyt gratis/ dzieci 3-12 lat - 90 zł/dziecko/doba

Cena z pewnością jest atrakcyjna, ale aby zachęcić was jeszcze bardziej Ośrodek przygotował dodatkową promocję w postaci 10% zniżki dla pobytów 3-dniowych lub dłuższych. Cena dotyczy pobytów realizowanych w okresie od 27 kwietnia do 6 maja 2018 roku.W ramach pobytu (27.04.2018 – 6.05.2018) Ośrodek Wypoczynkowy „Polonez proponuje:

  • noclegi w pokoju 2 osobowym
  • wiosenne bufety śniadaniowe
  • obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego (urozmaicone menu, codziennie nowe smaki i specjały Szefa Kuchni)
  • wiosenne barbecue - obiadokolacja w formie grilla (30.04; 2.05 i 5.05)
  • mazurskie ognisko z pieczeniem kiełbasek (29.04; 1.05; 3.05)

Ponadto Ośrodek zachęca do rekreacji w plenerze wśród mazurskiej przyrody w formie wycieczek rowerowych, nordic walkingu czy spacerów. Do dyspozycji gości są dwa korty, boisko do gry w piłkę nożną, pełnowymiarowe boiska do plażowej piłki siatkowej, stoły bilardowe i do gry w tenisa stołowego oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Odwiedź stronę internetową Ośrodka Polonez w Mrągowie - KLIKNIJ TUTAJ!

Sprawdź fanpage Ośrodka Polonez w Mrągowie - KLIKNIJ TUTAJ!

Zgodnie z Uchwałą nr XXXVII/5/2017 Rady Miejskiej w Mrągowie z dnia 26 października 2017r, do kosztu pobytu dłuższego niż doba należy doliczyć opłatę miejscową w wysokości 2,22 zł/os./doba. Kalkulacja: 1 os./doba

* Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij