Historia Katarzyny Walinowicz z Mrągowa, chorej na nowotwór szyjki macicy, poruszyła niejedno serce. Do zbiórki pieniędzy na operację w specjalistycznej klinice w Berlinie włączyli się nie tylko przyjaciele i rodzina, ale także setki internautów. To dzięki Wam w niespełna cztery dni udało się zebrać potrzebne 100 tys. zł, a Kasia wkrótce przejdzie operację.

Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich, którym nie był obojętny los mrągowianki chorej na raka. Jeszcze w miniony piątek Katarzyna Walinowicz potrzebowała prawie 100 tys. zł na operację ratującą jej życie. Na uzbieranie tak potężnej sumy rodzina i przyjaciele mieli niewiele czasu, bo do 12 marca.

O bohaterskiej walce Kasi z rakiem dowiedziały się setki internautów. W akcję włączali się znani blogerzy z SuperStyler, ilustratorka Marta Frej, motywatorka mam Klaudia Szczęsna, a ponadto restauracje, hotele, mrągowskie stowarzyszenia, przedszkole, do którego uczęszcza dwóch synów chorej Kasi i nasi czytelnicy. Na facebooku powstała grupa „Pomocników Katarzyny”, gdzie trwały i nadal trwają licytacje. Portale społecznościowe zalały apele o pomoc dla Kasi.

Dzięki ludziom dobrej woli wszystkie pieniądze udało się zebrać w… zaledwie cztery dni, a Kasia już niedługo z Mrągowa uda się do Berlina. Tam podda się operacji wycięcia raka szyjki macicy. Ten zabieg to dla niej szansa na uratowanie życia.

– Będę walczyć dla swoich bliskich, dla moich najukochańszych chłopców i dla siebie. Pragnę żyć i wierzę, że operacja przyniesie oczekiwany skutek. Dziękuję Wam, że jesteście ze mną, że tak wspaniale reagujecie na mój apel i nie jesteście obojętni! – tak na jednym z portali społecznościowych dziękuje Katarzyna Walinowicz.

Teraz „pomocnicy Katarzyny” ślą jej dobre słowa, które mają podtrzymać ją na duchu jeszcze bardziej niż zebrane pieniądze.

Konto Kasi jest nadal otwarte, bo potrzeby są większe niż sama operacja. Jeśli chcecie dołożyć swoją cegiełkę, to na stronie Fundacji Rycerze i Księżniczki – KLIKNIJ TUTAJ, znajdziecie potrzebne informacje.


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Sylwia (IP: 79.189.*.113) 2018-03-06 14:29
Powodzenia... I szybkiego powrotu do zdrowia i do swoich najbliższych :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Iza (IP: 217.99.*.249) 2018-03-06 14:18
Trzymam kciuki i czekam na kolejne dobre wieści :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# BUNTOWNIK BEZ POWODU (IP: 89.229.*.131) 2018-03-06 15:06
KOLEJNE WIEŚCI DOBRE
SĄ ZNANE.
KASIA WRÓCI DO ZDROWIA. ZAPOMNI NA ZAWSZE O TEJ BATALII.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kupię dom

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij