Policjanci z Mrągowa poszukują mężczyzny, który na terenie gminy Piecki pod pozorem sprzedaży kołdry okradł 79-letnią kobietę. Starsza pani niczego nie podejrzewając wpuściła go do domu. Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i rozsądek w kontaktach z nieznajomymi.

Mrągowscy policjanci poszukują mężczyzny, który w jednej ze wsi w gminie Piecki okradł 79-letnią kobietę. Do zdarzenia doszło w piątek 2 marca. Funkcjonariusze w rozmowie ze zgłaszającą ustalili, że tego dnia straciła ona 7000 złotych. 79-latka powiedziała, że do drzwi domu zapukał nieznany mężczyzna, a następnie wszedł do wnętrza mieszkania i zaoferował jej kupno kołdry.

Po chwili negocjacji starsza kobieta zgodziła się dokonać zakupu, dlatego wyjęła spod poduszki saszetkę z pieniędzmi. Wskazała tym samym nieumyślnie, gdzie może trzymać większą ilość gotówki. Po zapłaceniu określonej kwoty, kobieta odprowadziła mężczyznę do drzwi. Dopiero po jego wyjściu starsza pani zorientowała się, że straciła saszetkę w której były dokumenty i 7000 złotych.

W tej chwili policjanci wykonują wszelkie niezbędne czynności mające na celu ustalenie tożsamości mężczyzny.

Źródło: KPP Mrągowo

Słowa kluczowe:
Piecki policja na sygnale kradzież 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij