Lekarze w Polsce mogą jej dać tylko odrobinę czasu. Szansa na wyleczenie czeka w Berlinie. Ma 3 synków, dla których chce walczyć. Mieszkanka Mrągowa Kasia Walinowicz potrzebuje wsparcia finansowego w opornej walce z rakiem. Na pomoc przyszła rodzina, przyjaciele i znajomi, którzy chcą wesprzeć Kasię i zebrać potrzebną kwotę na operację. Czasu jest niewiele, bo tylko do 12 marca, a operacja musi być wykonania pilnie.

Badała się regularnie, chodziła do lekarza, ale choroba, z którą od 2015 roku próbuje walczyć, została wykryta zdecydowanie za późno. Mrągowianka Kasia Walinowicz ponad dwa lata temu przeszła chemio i radioterapię oraz agresywne leczenie z dużą ilością skutków ubocznych. Rok remisji dał jej nadzieję na pokonanie choroby. Znów mogła być dla nich, dla swoich ukochanych trzech synów. Niestety, przeciwnik okazał się silniejszy i choroba wróciła. Skończyły się także możliwości leczenia w Polsce. Jednak Kasia się nie poddała i udało jej się znaleźć klinikę w Berlinie, a pracujący tam lekarze podejmą się operacji wycięcia tego guza. Jest to dla Kasi jedyna szansa na powrót do zdrowia, do dzieci i do rodziny.

Jeśli nie jest wam obojętne ludzkie życie, to pomóżmy Kasi uzbierać fundusze na operację. Na stronie Fundacji Rycerze i Księżniczki – KLIKNIJ TUTAJ, możecie wesprzeć Kasię osobistą wpłatą, udziałem w aukcjach, czy chociażby udostępnieniem dalej informacji. Ale to nie jedyny sposób.

11 marca odbędzie się Sportowa Niedziela podsumowana koncertem Przemka Maruchacz w Ceglanej. W planach jest Joga z Kasią Enerlich, ZUMBA z RED Girls, Bieg czy Morsowanie. Szczegółowe informacje wkrótce – fanpage wydarzenia. Wszystkie zebrane tego dnia środki będą wpłacone na konto operacji Kasi Walinowicz z Mrągowa.

Kasia w wywiadzie prowadzonym przez Youth Cancer Europe opowiada o swojej historii i kwestiach związanych z leczeniem raka.


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież
Kupię dom

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij