Lekarze w Polsce mogą jej dać tylko odrobinę czasu. Szansa na wyleczenie czeka w Berlinie. Ma 3 synków, dla których chce walczyć. Mieszkanka Mrągowa Kasia Walinowicz potrzebuje wsparcia finansowego w opornej walce z rakiem. Na pomoc przyszła rodzina, przyjaciele i znajomi, którzy chcą wesprzeć Kasię i zebrać potrzebną kwotę na operację. Czasu jest niewiele, bo tylko do 12 marca, a operacja musi być wykonania pilnie.

Badała się regularnie, chodziła do lekarza, ale choroba, z którą od 2015 roku próbuje walczyć, została wykryta zdecydowanie za późno. Mrągowianka Kasia Walinowicz ponad dwa lata temu przeszła chemio i radioterapię oraz agresywne leczenie z dużą ilością skutków ubocznych. Rok remisji dał jej nadzieję na pokonanie choroby. Znów mogła być dla nich, dla swoich ukochanych trzech synów. Niestety, przeciwnik okazał się silniejszy i choroba wróciła. Skończyły się także możliwości leczenia w Polsce. Jednak Kasia się nie poddała i udało jej się znaleźć klinikę w Berlinie, a pracujący tam lekarze podejmą się operacji wycięcia tego guza. Jest to dla Kasi jedyna szansa na powrót do zdrowia, do dzieci i do rodziny.

Jeśli nie jest wam obojętne ludzkie życie, to pomóżmy Kasi uzbierać fundusze na operację. Na stronie Fundacji Rycerze i Księżniczki – KLIKNIJ TUTAJ, możecie wesprzeć Kasię osobistą wpłatą, udziałem w aukcjach, czy chociażby udostępnieniem dalej informacji. Ale to nie jedyny sposób.

11 marca odbędzie się Sportowa Niedziela podsumowana koncertem Przemka Maruchacz w Ceglanej. W planach jest Joga z Kasią Enerlich, ZUMBA z RED Girls, Bieg czy Morsowanie. Szczegółowe informacje wkrótce – fanpage wydarzenia. Wszystkie zebrane tego dnia środki będą wpłacone na konto operacji Kasi Walinowicz z Mrągowa.

Kasia w wywiadzie prowadzonym przez Youth Cancer Europe opowiada o swojej historii i kwestiach związanych z leczeniem raka.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij