Z milionów zdjęć, które robicie każdego dnia, chcą ułożyć obraz Mrągowa. Startuje konkurs fotograficzny „Mrągowo Złapane w Fotografii” - dla wszystkich, którzy kochają robić niebanalne zdjęcia naszego miasta w różnych odsłonach. Zachęcamy was do udziału!

Mieszkańców Mrągowa a także osoby spoza Mrągowa zapraszamy do udziału w Konkursie Fotograficznym - Mrągowo Złapane w Fotografii. Organizatorami Konkursu są Centrum Kultury i Turystyki oraz Urząd Miejski w Mrągowie. Projekt realizowany jest ze środków finansowych Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego, a jego koordynatorem jest - Wojciech Koliński, autor projektu.

Wydarzenie ma na celu promocję miasta, uświetnienie obchodów 670-lecia Mrągowa, konfrontację i rozwój twórczej aktywności a także popularyzację sztuki fotografii wśród mieszkańców Mrągowa. Aby wziąć w nim udział należy dostarczyć fotografię, której treść jednoznacznie kojarzy się z Mrągowem.

Konkurs rozgrywany jest w 4 kategoriach:

  • Miasto Ludzi Aktywnych
  • Miasto wydarzeń
  • Unikatowa przestrzeń Mrągowa 
  • 4 pory roku (zima, wiosna, lato, jesień).

Na zgłoszenia czekamy do 15 października 2018 r. do CKiT w Mrągowie, dział organizacji imprez, tel. 89 743 34 53. Uczestnik może zgłosić max. 4 fotografie (maksymalnie po 2 w różnych kategoriach) o określonych w regulaminie parametrach technicznych. Prace oceni Jury powołane przez Organizatora pod przewodnictwem fotograf - Renaty Dąbrowskiej. Ponadto w skład jury wejdą profesjonaliści z dziedziny fotografii i przedstawiciele organizatora.

Spośród nadesłanych prac wybranych zostanie 30 zdjęć (Miasto Ludzi Aktywnych – 6 zdjęć; Miasto wydarzeń – 6 zdjęć; Unikatowa przestrzeń Mrągowa – 6 zdjęć; 4 pory roku – 12 zdjęć), które będą wydrukowane, zaprezentowane i dystrybuowane w formie pocztówek oraz użyte w dalszych działaniach promocyjnych organizatora.

Spośród wyłonionych 30 prac Jury konkursu wybierze zwycięskie zdjęcia i przyzna nagrody finansowe. Łączna pula nagród to ok. 3 tys. złotych. Najlepsze prace znajdą się na wystawie kończącej projekt, której otwarcie odbędzie się 9 listopada w Centrum Kultury i Turystyki.

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

facebook/Mrągowo złapane w fotografii

Źródło: CKiT Mrągowo

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij