Niespełna dwuletnia Michalinka Pisera, chora na mukowiscydozę, potrzebuje Waszego wsparcia. Dziewczynka codziennie walczy o oddech i choćby namiastkę szczęśliwego dzieciństwa. Jej rodzina i przyjaciele organizują koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany na jej leczenie. Impreza odbędzie się 9 marca w restauracji Fifties w Mrągowie.

Michalinka Pisera ma niespełna dwa latka i cierpi na mukowiscydozę. Ta nieuleczalna choroba genetyczna bezlitośnie wyniszcza cały organizm, głównie układ oddechowy i pokarmowy, prowadząc do przedwczesnej śmierci. Dziewczynka jest szczególnie narażona na infekcje, ma niewydolną trzustkę, i by móc przyswajać pokarm, musi przyjmować aż 15 tabletek leku każdego dnia.

Mimo wielu poważnych schorzeń i cierpień Michalinka jest radosną dziewczynką, ale by mogła robić to co lubi najbardziej – bawić się ze swoim pieskiem Lusią, jak najczęściej przebywać na dworze i wracać ze spacerów z krzykiem małej buntowniczki – potrzebna jest Wasza pomoc.

Wesprzeć finansowo leczenie Michalinki postanowili organizatorzy koncertu charytatywnego, który odbędzie się w piątek 9 marca w mrągowskiej restauracji Fifties. Wydarzenie rozpocznie się o 19:00, a gwiazdą wieczoru będzie mrągowski artysta Przemek Maruchacz. Po jego występie młodzi aktorzy teatru „ALE” rozbawią publiczność dwiema jednoaktówkami J. Brzechwy. „Amerykański pojedynek” i „Kosztowny romans”.

Całkowity dochód zebrany z cegiełek wstępu i licytacji przedmiotów zostanie przekazany na leczenie dziewczynki.

Koncert charytatywny na rzecz Michaliki Pisery odbędzie się w piątek 9 marca w mrągowskiej restauracji Fifties. Początek o godzinie 19:00. Polecamy!


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież
Kupię dom

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij