Niespełna dwuletnia Michalinka Pisera, chora na mukowiscydozę, potrzebuje Waszego wsparcia. Dziewczynka codziennie walczy o oddech i choćby namiastkę szczęśliwego dzieciństwa. Jej rodzina i przyjaciele organizują koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany na jej leczenie. Impreza odbędzie się 9 marca w restauracji Fifties w Mrągowie.

Michalinka Pisera ma niespełna dwa latka i cierpi na mukowiscydozę. Ta nieuleczalna choroba genetyczna bezlitośnie wyniszcza cały organizm, głównie układ oddechowy i pokarmowy, prowadząc do przedwczesnej śmierci. Dziewczynka jest szczególnie narażona na infekcje, ma niewydolną trzustkę, i by móc przyswajać pokarm, musi przyjmować aż 15 tabletek leku każdego dnia.

Mimo wielu poważnych schorzeń i cierpień Michalinka jest radosną dziewczynką, ale by mogła robić to co lubi najbardziej – bawić się ze swoim pieskiem Lusią, jak najczęściej przebywać na dworze i wracać ze spacerów z krzykiem małej buntowniczki – potrzebna jest Wasza pomoc.

Wesprzeć finansowo leczenie Michalinki postanowili organizatorzy koncertu charytatywnego, który odbędzie się w piątek 9 marca w mrągowskiej restauracji Fifties. Wydarzenie rozpocznie się o 19:00, a gwiazdą wieczoru będzie mrągowski artysta Przemek Maruchacz. Po jego występie młodzi aktorzy teatru „ALE” rozbawią publiczność dwiema jednoaktówkami J. Brzechwy. „Amerykański pojedynek” i „Kosztowny romans”.

Całkowity dochód zebrany z cegiełek wstępu i licytacji przedmiotów zostanie przekazany na leczenie dziewczynki.

Koncert charytatywny na rzecz Michaliki Pisery odbędzie się w piątek 9 marca w mrągowskiej restauracji Fifties. Początek o godzinie 19:00. Polecamy!

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij