Z okazji Dnia Kobiet mrągowska sekcja Iron Krav Maga organizuje darmowe warsztaty samoobrony. Jak przekonują organizatorzy, 5 marca panie będą mogły poczuć się bezpieczniej i załapać treningowego bakcyla. Trening odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 1 w Mrągowie.

Darmowe warsztaty samoobrony dla kobiet to propozycja mrągowskiej sekcji Iron Krav Maga. Mrągowianki z okazji Dnia Kobiet będą miały okazję nauczyć się technik samoobrony. Teoria zostanie połączona z praktyką. Jak informują organizatorzy, uczestniczki dowiedzą się jak unikać i zminimalizować ryzyko napaści, jak podejmować decyzje w stresie oraz jak skutecznie bronić się przed napastnikiem.

– Czy doświadczyłaś sytuacji, która Tobą wstrząsnęła, lub wystraszyła? Chciałabyś nauczyć się bronić, ale uważasz, że już za późno, albo że nie dasz rady, bo nie masz doświadczenia w sztukach walki? Chciałabyś umieć właściwie zareagować kiedy Twoi bliscy będą w niebezpieczeństwie? Dobrym początkiem będą darmowe warsztaty z okazji Dnia Kobiet pod hasłem: Bądź bezpieczna (nie tylko) 8 marca – zachęca właściciel Iron Krav Maga Tomek Alisson.

Warunkiem uczestnictwa, jest zgłoszenie się pod numerem telefonu 886 323 251. Ze względów organizacyjnych ilość miejsc będzie ograniczona do 15, więc decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy do końca lutego.

Jeśli chciałybyście się dowiedzieć, jak bronić się w trudnych sytuacjach, to warsztaty samoobrony są propozycją dla Was. Zróbcie sobie prezent z okazji Dnia Kobiet! Warsztaty zaplanowano na 5 marca w Szkole Podstawowej nr 1 przy ulicy Bohaterów Warszawy w Mrągowie. Nauka samoobrony rozpocznie się o 18.15 i potrwa 1,5 godz.

Regularne treningi mrągowskiej sekcji Iron Krav Maga odbywają się w każdy poniedziałek w SP 1. Zajęcia dziecięce zaczynają się o 17.30 -18.15 , dorośli mają swój trening w godzinach 18.15-19.45.

Marlena Bieleninik

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij