Starostwo Powiatowe w Mrągowie zorganizowało w Zespole Szkół nr 2 w Mrągowie spotkanie noworoczne samorządowców i przedsiębiorców z powiatu mrągowskiego. Była to okazja do wręczenia wyróżnień, m.in. za działania na rzecz powiatu.

"Łabędziami Powiatu Mrągowskiego" wyróżniono Komendanta Wojskowego Ośrodka Szkoleniowo Kondycyjnego Mrągowo pułkownika Wojciecha Choińskiego, a także Marka Szabelskiego - właściciela Firmy "Piekarnia-Cukiernia Szabelski" w Pieckach i Wiesława Mierzejewskiego - właściciela Firmy "Inter-Widex" w Mrągowie.

Podczas spotkania na wniosek starosty mrągowskiego Antoniego Karasia Odznaką Honorową "Zasłużony dla Rolnictwa" została wyróżniona Anna Korzeniecka. Państwo Wojciech i Anna Korzenieccy prowadzą gospodarstwo rolne w Kozłowie (gm. Sorkwity), specjalizujące się w produkcji mleka. Ponadto obecny podczas spotkania Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, "Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego", uhonorował Mieczysława Kozaka - Przedsiębiorcę prowadzącego Wielobranżowy Zakład Usług Remontowo- Budowlanych.

Starosta Antoni Karaś w swoim przemówieniu dziękował za współpracę przedstawicielom województwa oraz władzom samorządowym z gmin powiatu mrągowskiego. Gustaw Marek Brzezin złożył mieszkańcom powiatu mrągowskiego życzenia pomyślności w nowym roku. Podkreślił, iż dobra i ścisła współpraca władz samorządu powiatu mrągowskiego z samorządem województwa, obfituje realizacją wielu inwestycji, skierowanych do mieszkańców i gości regionu.

Po spotkaniu na wszystkich czekał poczęstunek przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół nr 2.

Spotkanie noworoczne w powiecie mrągowskim

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Magda (IP: 217.99.*.179) 2018-02-16 06:47
Wiesz,że poszło na to spotkanie 2 000 złotych?Na promocję ....?kogo?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Vinda (IP: 89.231.*.36) 2018-02-14 17:50
Czym się zasłuzył obecny komendant WOSZKu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij