Starostwo Powiatowe w Mrągowie zorganizowało w Zespole Szkół nr 2 w Mrągowie spotkanie noworoczne samorządowców i przedsiębiorców z powiatu mrągowskiego. Była to okazja do wręczenia wyróżnień, m.in. za działania na rzecz powiatu.

"Łabędziami Powiatu Mrągowskiego" wyróżniono Komendanta Wojskowego Ośrodka Szkoleniowo Kondycyjnego Mrągowo pułkownika Wojciecha Choińskiego, a także Marka Szabelskiego - właściciela Firmy "Piekarnia-Cukiernia Szabelski" w Pieckach i Wiesława Mierzejewskiego - właściciela Firmy "Inter-Widex" w Mrągowie.

Podczas spotkania na wniosek starosty mrągowskiego Antoniego Karasia Odznaką Honorową "Zasłużony dla Rolnictwa" została wyróżniona Anna Korzeniecka. Państwo Wojciech i Anna Korzenieccy prowadzą gospodarstwo rolne w Kozłowie (gm. Sorkwity), specjalizujące się w produkcji mleka. Ponadto obecny podczas spotkania Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, "Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego", uhonorował Mieczysława Kozaka - Przedsiębiorcę prowadzącego Wielobranżowy Zakład Usług Remontowo- Budowlanych.

Starosta Antoni Karaś w swoim przemówieniu dziękował za współpracę przedstawicielom województwa oraz władzom samorządowym z gmin powiatu mrągowskiego. Gustaw Marek Brzezin złożył mieszkańcom powiatu mrągowskiego życzenia pomyślności w nowym roku. Podkreślił, iż dobra i ścisła współpraca władz samorządu powiatu mrągowskiego z samorządem województwa, obfituje realizacją wielu inwestycji, skierowanych do mieszkańców i gości regionu.

Po spotkaniu na wszystkich czekał poczęstunek przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół nr 2.

Spotkanie noworoczne w powiecie mrągowskim


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Magda (IP: 217.99.*.179) 2018-02-16 06:47
Wiesz,że poszło na to spotkanie 2 000 złotych?Na promocję ....?kogo?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Vinda (IP: 89.231.*.36) 2018-02-14 17:50
Czym się zasłuzył obecny komendant WOSZKu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kupię dom

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij