„Mistrz Sztuki Kulinarnej” to projekt stworzony z myślą o tych, którzy chcą czerpać z gotowania jeszcze więcej radości. Cech Rzemiosł Różnych w Mrągowie organizuje warsztaty kulinarne pod okiem profesjonalnych kucharzy – trenerów, którzy pomogą wam nie tylko podnieść umiejętności zawodowe, ale także zabiorą w dotąd nieodkrytą podróż smaków i aromatów, nie tylko kuchni polskiej. Zachęcamy do uczestnictwa w projekcie.

Przygotowanie potrawy, która jednocześnie zaspokoi apetyt, oczaruje estetycznym wyglądem i podbije podniebienie to z pewnością nie lada wyzwanie dla każdego miłośnika gotowania. Bez względu na to, czy jesteś w tym fachu amatorem czy profesjonalistą zapraszamy do udziału w projekcie „Mistrz Sztuki Kulinarnej”, organizowanym przez Cech Rzemiosł Różnych w Mrągowie – Związek Pracodawców.

W ramach przedsięwzięcia będą realizowane szkolenia o następującej tematyce:

  • „Podstawy zarządzania kuchnią i elementy kuchni międzynarodowej",
  • „Kuchnia "fusion" i kuchnia molekularna”
  • „Kuchnia tradycyjna i regionalna”.

Do każdego tematu szkoleniowego będzie prowadzona odrębna rekrutacja. Do pierwszego z nich („Podstawy zarządzania kuchnią i elementy kuchni międzynarodowej") nabór już ruszył. Warunkiem zgłoszenia udziału w projekcie jest złożenie wypełnionej ankiety aplikacyjnej z wymaganymi załącznikami, które znajdziecie na stronie projektu – kliknij tutaj!

Jeśli nadal nie zachęciliśmy was do wzięcia udziału w projekcie, to może oni to zrobią. Ich kunszt kulinarny z pewnością przyda się każdemu z was. Warsztaty w ramach projektu poprowadzą Andrzej Bałdyga - kucharz z piętnastoletnim doświadczeniem, którego wizytówką jest kuchnia polska, Marcin Piotrowski - utytułowany Szef kuchni promujący ekologię, Marcin Sasin - Szef kuchni z międzynarodowym doświadczeniem oraz Mirosław Rynduch - Nauczyciel Akademicki i miłośnik kuchni polskiej, a także międzynarodowej.

Od lewej: Andrzej Bałdyga, Marcin Sasin, Marcin Piotrowski i Mirosław Rynduch

Zachęcamy do udziału w kulinarnym przedsięwzięciu. Szczegóły znajdziecie na stronie mskmazury.pl. Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij