„Mistrz Sztuki Kulinarnej” to projekt stworzony z myślą o tych, którzy chcą czerpać z gotowania jeszcze więcej radości. Cech Rzemiosł Różnych w Mrągowie organizuje warsztaty kulinarne pod okiem profesjonalnych kucharzy – trenerów, którzy pomogą wam nie tylko podnieść umiejętności zawodowe, ale także zabiorą w dotąd nieodkrytą podróż smaków i aromatów, nie tylko kuchni polskiej. Zachęcamy do uczestnictwa w projekcie.

Przygotowanie potrawy, która jednocześnie zaspokoi apetyt, oczaruje estetycznym wyglądem i podbije podniebienie to z pewnością nie lada wyzwanie dla każdego miłośnika gotowania. Bez względu na to, czy jesteś w tym fachu amatorem czy profesjonalistą zapraszamy do udziału w projekcie „Mistrz Sztuki Kulinarnej”, organizowanym przez Cech Rzemiosł Różnych w Mrągowie – Związek Pracodawców.

W ramach przedsięwzięcia będą realizowane szkolenia o następującej tematyce:

  • „Podstawy zarządzania kuchnią i elementy kuchni międzynarodowej",
  • „Kuchnia "fusion" i kuchnia molekularna”
  • „Kuchnia tradycyjna i regionalna”.

Do każdego tematu szkoleniowego będzie prowadzona odrębna rekrutacja. Do pierwszego z nich („Podstawy zarządzania kuchnią i elementy kuchni międzynarodowej") nabór już ruszył. Warunkiem zgłoszenia udziału w projekcie jest złożenie wypełnionej ankiety aplikacyjnej z wymaganymi załącznikami, które znajdziecie na stronie projektu – kliknij tutaj!

Jeśli nadal nie zachęciliśmy was do wzięcia udziału w projekcie, to może oni to zrobią. Ich kunszt kulinarny z pewnością przyda się każdemu z was. Warsztaty w ramach projektu poprowadzą Andrzej Bałdyga - kucharz z piętnastoletnim doświadczeniem, którego wizytówką jest kuchnia polska, Marcin Piotrowski - utytułowany Szef kuchni promujący ekologię, Marcin Sasin - Szef kuchni z międzynarodowym doświadczeniem oraz Mirosław Rynduch - Nauczyciel Akademicki i miłośnik kuchni polskiej, a także międzynarodowej.

Od lewej: Andrzej Bałdyga, Marcin Sasin, Marcin Piotrowski i Mirosław Rynduch

Zachęcamy do udziału w kulinarnym przedsięwzięciu. Szczegóły znajdziecie na stronie mskmazury.pl. Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij