Oficer dyżurny mrągowskiej komendy policji otrzymał informację od zaniepokojonego użytkownika drogi o nieoświetlonym pieszym, stwarzającym zagrożenie w ruchu drogowym. Kiedy na miejscu pojawił się policyjny patrol, okazało się, że mężczyzna rzeczywiście poruszał się po drodze bez odblasków, a co istotne była to osoba zaginiona.

Wczoraj (12.02) po godzinie 18.00 na numer alarmowy policji zadzwonił zaniepokojony mężczyzna informując, że z miejscowości Szestno w kierunku Ruskiej Wsi idzie prawdopodobnie nietrzeźwy mężczyzna, który nie posiada na sobie elementów odblaskowych i tym samym stwarza zagrożenie w ruchu drogowym zarówno dla siebie, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

W opisane miejsce natychmiast pojechał patrol policji. Wtedy okazało się, że 63-letni pieszy był trzeźwy. Jednak rzeczywiście był mało widoczny na drodze, ponieważ nie posiadał na sobie żadnego elementu odblaskowego. Poza tym, po sprawdzeniu danych mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że widnieje tam jako osoba zaginiona. Jak ustalono, tego dnia oddalił się z DPS-u w Węgorzewie nie informując o tym opiekunów. Jeszcze tego samego wieczora 63-latek został oddany rodzinie pod opiekę.

Źródło: KPP w Mrągowie

Słowa kluczowe:
odblaski policja na sygnale Mrągowo 

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij