Teren wokół Jeziora Juksty tym razem będzie głównym punktem rajdu pieszego organizowanego przez LOT „Ziemia Mrągowska” oraz MCIT.  Uczestnicy będą mieli do pokonania około 20 kilometrów. Zachęcamy do udziału!

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w rajdzie pieszym organizowanym przez Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Mrągowska" oraz Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej. Rajd odbędzie się w formie spaceru wokół Jeziora Juksty w sobotę 17 lutego. Początek o godzinie 10:00 spod Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie.

Uczestnicy rajdu skierują się promenadą w stronę Miasteczka Westernowego Mrongoville. Następnie dawnym nasypem wąskotorówki w kierunku Popowa Salęckiego i Muntowa. Wschodnim brzegiem j. Juksty przez Śniadowo, Zawady do Kosewa (dłuższy odpoczynek - 15 km) i następnie przez Czerwonki do Mrągowa. Podczas marszu organizatorzy przetestują razem z uczestnikami działanie aplikacji Masuria (kliknij tutaj)

Nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Udział bezpłatny. Dzieci i młodzież wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Prowiant we własnym zakresie.

Źródło: IT Mrągowo


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież
Kupię dom

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij