Teren wokół Jeziora Juksty tym razem będzie głównym punktem rajdu pieszego organizowanego przez LOT „Ziemia Mrągowska” oraz MCIT.  Uczestnicy będą mieli do pokonania około 20 kilometrów. Zachęcamy do udziału!

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w rajdzie pieszym organizowanym przez Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Mrągowska" oraz Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej. Rajd odbędzie się w formie spaceru wokół Jeziora Juksty w sobotę 17 lutego. Początek o godzinie 10:00 spod Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie.

Uczestnicy rajdu skierują się promenadą w stronę Miasteczka Westernowego Mrongoville. Następnie dawnym nasypem wąskotorówki w kierunku Popowa Salęckiego i Muntowa. Wschodnim brzegiem j. Juksty przez Śniadowo, Zawady do Kosewa (dłuższy odpoczynek - 15 km) i następnie przez Czerwonki do Mrągowa. Podczas marszu organizatorzy przetestują razem z uczestnikami działanie aplikacji Masuria (kliknij tutaj)

Nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Udział bezpłatny. Dzieci i młodzież wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Prowiant we własnym zakresie.

Źródło: IT Mrągowo

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij