Tylko 4 zdarzenia zanotowali w ubiegłym tygodniu strażacy z powiatu mrągowskiego. Takie spokojne dni są rzadkością w trudnej służbie strażaków. W działaniach brało udział  6 zastępów straży pożarnej w obsadzie 24 strażaków.

  • 29 stycznia

Mrągowo - droga krajowa nr 59 na obwodnicy miasta doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili kwalifikowanej pomocy medycznej biorącym udział w zdarzeniu. Jedna osoba została przewieziona na obserwację do szpitala. Strażacy zabezpieczyli pojazdy, zneutralizowali rozlane płyny eksploatacyjne oraz kierowali ruchem wahadłowym. W działaniach brały udział 2 zastępy JRG Mrągowo, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja

  • 30 stycznia

Mikołajki - strażacy z OSP Mikołajki ugasili płonący silnik napędowy bramy wjazdowej na teren posesji.

  • 31 stycznia

Baranowo - droga krajowa nr 16- samochód osobowy zjechał do rowu i przewrócił się na bok. Kierowca sam opuścił pojazd przed przybyciem służb ratunkowych. Strażacy postawili samochód na koła, odłączyli akumulator i przekazali właścicielowi.

  • 31 stycznia

Mrągowo - w jednym z obiektów hotelowych na terenie miasta zadziałał system monitoringu pożarowego obiektu. Po przybyciu na miejsce zdarzeni stwierdzono, że pali się drewniana łyżka pozostawiona na rozgrzanych kamieniach i grzałce pieca sauny. Pożar został ugaszony, a pomieszczenie przewietrzone.

bryg. Jarosław Jakubik

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij