Mrągowski Bal Biznesu odbył się w minioną sobotę w hotelu Mercure Mrągowo Resort&Spa i był okazją do wyróżnienia przedsiębiorców, którzy w minionym roku wyróżnili się swoją działalnością gospodarczą i społeczną. Statuetki trafiły do firm „Węglewski” i „Termik” oraz sklepu jubilerskiego „Diament”. Podczas uroczystej gali wręczono także wyróżnienia firmom, które obchodziły swoje jubileusze.

Mrągowski Bal Biznesu, organizowany przez Mrągowskie Stowarzyszenie Gospodarcze, na stałe wpisał się w kalendarz imprez w naszym mieście, a jego tradycją od lat jest plebiscyt mający na celu nagrodzenie wyróżniających się rodzimych firm.

Podczas tegorocznej gali wybrano nie jednego a trzech laureatów nagrody „Przedsiębiorca Roku”. Za osiągnięte sukcesy statuetka trafiła do Ewy i Krzysztofa Węglewskich, właścicieli firmy „Węglewski”.

W kategorii „Wizja i innowacyjność” nagrodzono Elżbietę i Jana Łuńskich, właścicieli firmy „Termik” z Marcinkowa.

Za działalność społeczną nagrodę „Przedsiębiorca Roku” odebrali Janina i Stanisław Brakonieccy, właściciele sklepu jubilerskiego „Diament”.

Oprócz nagrodzonych uhonorowani zostali także przedsiębiorcy obchodzący swoje jubileusze: Wita-Vet – współwłaściciel Władysław Marczuk oraz Spawanie – właściciel Józef Święcki.

Podczas Balu pamiątkowe dyplomy, statuetki i upominki wyróżnionym przedsiębiorcom wręczyli przedstawiciele Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego i Cechu Rzemiosł, Burmistrz Mrągowa Otolia Siemieniec oraz Starosta Mrągowski Antoni Karaś.

Mrągowski Bal Biznesu 2018


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij