Mrągowski Bal Biznesu odbył się w minioną sobotę w hotelu Mercure Mrągowo Resort&Spa i był okazją do wyróżnienia przedsiębiorców, którzy w minionym roku wyróżnili się swoją działalnością gospodarczą i społeczną. Statuetki trafiły do firm „Węglewski” i „Termik” oraz sklepu jubilerskiego „Diament”. Podczas uroczystej gali wręczono także wyróżnienia firmom, które obchodziły swoje jubileusze.

Mrągowski Bal Biznesu, organizowany przez Mrągowskie Stowarzyszenie Gospodarcze, na stałe wpisał się w kalendarz imprez w naszym mieście, a jego tradycją od lat jest plebiscyt mający na celu nagrodzenie wyróżniających się rodzimych firm.

Podczas tegorocznej gali wybrano nie jednego a trzech laureatów nagrody „Przedsiębiorca Roku”. Za osiągnięte sukcesy statuetka trafiła do Ewy i Krzysztofa Węglewskich, właścicieli firmy „Węglewski”.

W kategorii „Wizja i innowacyjność” nagrodzono Elżbietę i Jana Łuńskich, właścicieli firmy „Termik” z Marcinkowa.

Za działalność społeczną nagrodę „Przedsiębiorca Roku” odebrali Janina i Stanisław Brakonieccy, właściciele sklepu jubilerskiego „Diament”.

Oprócz nagrodzonych uhonorowani zostali także przedsiębiorcy obchodzący swoje jubileusze: Wita-Vet – współwłaściciel Władysław Marczuk oraz Spawanie – właściciel Józef Święcki.

Podczas Balu pamiątkowe dyplomy, statuetki i upominki wyróżnionym przedsiębiorcom wręczyli przedstawiciele Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego i Cechu Rzemiosł, Burmistrz Mrągowa Otolia Siemieniec oraz Starosta Mrągowski Antoni Karaś.

Mrągowski Bal Biznesu 2018

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Mrągowianka 2018-02-05 14:12
Piękny bal,nagrodzeni oraz super zespól muzyczny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij