Mrągowski Bal Biznesu odbył się w minioną sobotę w hotelu Mercure Mrągowo Resort&Spa i był okazją do wyróżnienia przedsiębiorców, którzy w minionym roku wyróżnili się swoją działalnością gospodarczą i społeczną. Statuetki trafiły do firm „Węglewski” i „Termik” oraz sklepu jubilerskiego „Diament”. Podczas uroczystej gali wręczono także wyróżnienia firmom, które obchodziły swoje jubileusze.

Mrągowski Bal Biznesu, organizowany przez Mrągowskie Stowarzyszenie Gospodarcze, na stałe wpisał się w kalendarz imprez w naszym mieście, a jego tradycją od lat jest plebiscyt mający na celu nagrodzenie wyróżniających się rodzimych firm.

Podczas tegorocznej gali wybrano nie jednego a trzech laureatów nagrody „Przedsiębiorca Roku”. Za osiągnięte sukcesy statuetka trafiła do Ewy i Krzysztofa Węglewskich, właścicieli firmy „Węglewski”.

W kategorii „Wizja i innowacyjność” nagrodzono Elżbietę i Jana Łuńskich, właścicieli firmy „Termik” z Marcinkowa.

Za działalność społeczną nagrodę „Przedsiębiorca Roku” odebrali Janina i Stanisław Brakonieccy, właściciele sklepu jubilerskiego „Diament”.

Oprócz nagrodzonych uhonorowani zostali także przedsiębiorcy obchodzący swoje jubileusze: Wita-Vet – współwłaściciel Władysław Marczuk oraz Spawanie – właściciel Józef Święcki.

Podczas Balu pamiątkowe dyplomy, statuetki i upominki wyróżnionym przedsiębiorcom wręczyli przedstawiciele Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego i Cechu Rzemiosł, Burmistrz Mrągowa Otolia Siemieniec oraz Starosta Mrągowski Antoni Karaś.

Mrągowski Bal Biznesu 2018

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Mrągowianka (IP: 83.17.*.130) 2018-02-05 14:12
Piękny bal,nagrodzeni oraz super zespól muzyczny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij