W poniedziałek 22 stycznia Burmistrz Mikołajek podpisał umowę z wykonawcą, który będzie pełnił rolę Inżyniera Kontraktu podczas przebudowy mikołajskiego nabrzeża.

Zadaniem Inżyniera jest kompleksowy nadzór nad realizacją robót budowlanych. W ciągu najbliższych 3 tygodni zespół Inżyniera wraz z pracownikami urzędu przygotują przetarg na wyłonienie wykonawcy przebudowy promenady.

29 grudnia nasza gmina wspólnie z Giżyckiem, Piszem, Rucianem oraz Stowarzyszeniem Wielkie Jeziora Mazurskie 2020, któremu przewodniczy, po procedurze aplikacyjnej podpisała umowę o dofinansowanie tego projektu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Burmistrz, zgodnie z wczeœniejszą zapowiedzią, po feriach zimowych zorganizuje spotkanie z mieszkańcami, podczas którego przedstawi szczegóły inwestycji. O mikołajkiej promenadzie pisaliśmy już tu.

Mateusz Klimek

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# ciekawy (IP: 188.146.*.45) 2018-01-23 21:36
A coś więcej? Jaki to wykonawca, jakim trybem został wyłoniony, jakie ma doświadczenie w świadczonych obowiązkach, jakie inwestycje prowadził. Artykuł w stylu twittera, 140 znaków i koniec.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij