W poniedziałek 22 stycznia Burmistrz Mikołajek podpisał umowę z wykonawcą, który będzie pełnił rolę Inżyniera Kontraktu podczas przebudowy mikołajskiego nabrzeża.

Zadaniem Inżyniera jest kompleksowy nadzór nad realizacją robót budowlanych. W ciągu najbliższych 3 tygodni zespół Inżyniera wraz z pracownikami urzędu przygotują przetarg na wyłonienie wykonawcy przebudowy promenady.

29 grudnia nasza gmina wspólnie z Giżyckiem, Piszem, Rucianem oraz Stowarzyszeniem Wielkie Jeziora Mazurskie 2020, któremu przewodniczy, po procedurze aplikacyjnej podpisała umowę o dofinansowanie tego projektu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Burmistrz, zgodnie z wczeœniejszą zapowiedzią, po feriach zimowych zorganizuje spotkanie z mieszkańcami, podczas którego przedstawi szczegóły inwestycji. O mikołajkiej promenadzie pisaliśmy już tu.

Mateusz Klimek


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# ciekawy (IP: 188.146.*.45) 2018-01-23 21:36
A coś więcej? Jaki to wykonawca, jakim trybem został wyłoniony, jakie ma doświadczenie w świadczonych obowiązkach, jakie inwestycje prowadził. Artykuł w stylu twittera, 140 znaków i koniec.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij