Jeden z najlepszych polskich beat boxerów nauczy dzieci i młodzież z Mrągowa i okolic tworzenia muzyki bez instrumentów. Na warsztaty beatboxu z Patrykiem TikTakiem Matelą zaprasza Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie.

Patryk TikTak Matela poprowadzi warsztaty beatboxu w mrągowskim Centrum Kultury i Turystyki. Wydarzenie to kolejna propozycja skierowana do uczniów, którzy rozpoczęli już ferie zimowe.

Warsztaty z Patrykiem TikTak Matelą - jednym z najlepszych polskich beat boxerów, nauczycielem z 10-letnim doświadczeniem, współorganizatorem Polish Beatbox Battle, pionierem łączącego beatbox z nietypowymi stylami i autorem pierwszej w Polsce książki o human beatbox, zaplanowano na czwartek 1 lutego. Nauka tworzenia muzyki za pomocą aparatu mowy odbędzie się w dwóch grupach wiekowych: 12.00 - 14.00 - dzieci, 14.30 -16.30 – młodzież.

Jeśli chcecie wziąć udział w warsztatach musicie dostarczyć do CKiT formularz zgłoszeń. Możecie też przesłać zgłoszenia na mail: j.polomska@ckit.mragowo.pl. Macie czas do 29 stycznia! Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona, więc nie czekajcie do ostatniej chwili.

red.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij