Jeden z najlepszych polskich beat boxerów nauczy dzieci i młodzież z Mrągowa i okolic tworzenia muzyki bez instrumentów. Na warsztaty beatboxu z Patrykiem TikTakiem Matelą zaprasza Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie.

Patryk TikTak Matela poprowadzi warsztaty beatboxu w mrągowskim Centrum Kultury i Turystyki. Wydarzenie to kolejna propozycja skierowana do uczniów, którzy rozpoczęli już ferie zimowe.

Warsztaty z Patrykiem TikTak Matelą - jednym z najlepszych polskich beat boxerów, nauczycielem z 10-letnim doświadczeniem, współorganizatorem Polish Beatbox Battle, pionierem łączącego beatbox z nietypowymi stylami i autorem pierwszej w Polsce książki o human beatbox, zaplanowano na czwartek 1 lutego. Nauka tworzenia muzyki za pomocą aparatu mowy odbędzie się w dwóch grupach wiekowych: 12.00 - 14.00 - dzieci, 14.30 -16.30 – młodzież.

Jeśli chcecie wziąć udział w warsztatach musicie dostarczyć do CKiT formularz zgłoszeń. Możecie też przesłać zgłoszenia na mail: j.polomska@ckit.mragowo.pl. Macie czas do 29 stycznia! Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona, więc nie czekajcie do ostatniej chwili.

red.


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij