Jeden z najlepszych polskich beat boxerów nauczy dzieci i młodzież z Mrągowa i okolic tworzenia muzyki bez instrumentów. Na warsztaty beatboxu z Patrykiem TikTakiem Matelą zaprasza Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie.

Patryk TikTak Matela poprowadzi warsztaty beatboxu w mrągowskim Centrum Kultury i Turystyki. Wydarzenie to kolejna propozycja skierowana do uczniów, którzy rozpoczęli już ferie zimowe.

Warsztaty z Patrykiem TikTak Matelą - jednym z najlepszych polskich beat boxerów, nauczycielem z 10-letnim doświadczeniem, współorganizatorem Polish Beatbox Battle, pionierem łączącego beatbox z nietypowymi stylami i autorem pierwszej w Polsce książki o human beatbox, zaplanowano na czwartek 1 lutego. Nauka tworzenia muzyki za pomocą aparatu mowy odbędzie się w dwóch grupach wiekowych: 12.00 - 14.00 - dzieci, 14.30 -16.30 – młodzież.

Jeśli chcecie wziąć udział w warsztatach musicie dostarczyć do CKiT formularz zgłoszeń. Możecie też przesłać zgłoszenia na mail: j.polomska@ckit.mragowo.pl. Macie czas do 29 stycznia! Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona, więc nie czekajcie do ostatniej chwili.

red.


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
Sylwerster Mrongoville 2019
X Zamknij