Adam Polkowski, zwycięzca programu The Brain. Genialny Umysł odwiedzi rodzinne miasto, gdzie poprowadzi pokaz speedcubingu. Jeśli chcecie zobaczyć, jak zamienia kostki rubika w obrazy, to w poniedziałek 29 stycznia nie może Was zabraknąć w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Start o 13:00. Polecamy!

Pokaz speedcubingu w wykonaniu mistrza kostki rubika to propozycja Centrum Kultury i Turystyki na startujące dziś ferie zimowe. W poniedziałek 29 stycznia pochodzący z Mrągowa Adam Polkowski – zwycięzca programu telewizyjnego The Brain. Genialny Umysł wprowadzi dzieci i młodzież w świat łamigłówek logicznych. Spotkanie rozpocznie się o 13:00.

Na początek Adam Polkowski zaprezentuje swoje umiejętności w speedcubingu. Następnie wyzwanie ułożenia kostki rubika podejmą uczestnicy. Warsztaty to propozycja dla wszystkich tych, którzy rozpoczęli lub chcą rozpocząć swoją przygodę z tą niełatwą łamigłówką. Mistrz speedcubingu udowodni, iż „kostkowanie” to doskonałe hobby i niezapomniana zabawa, którą można wykonywać nawet „z zamkniętymi oczami”. Gwarantowana wspaniała zabawa oraz certyfikaty dla tych, którzy ukończą wyzwanie.

Warsztaty odbędą się w trzech grupach, w godzinach: 14.00 - 15.30, 15.45 - 17.15, 17.30 - 19.00. Po zebraniu listy uczestników organizatorzy poinformują każdego, do której grupy został zaproszony.

Adam Polkowski to także twórca pierwszej na świecie szkoły skupiającej swoje działania wokół kostki rubika oraz innych łamigłówek ruchowych – RubiART.

Jeśli chcecie wziąć udział w warsztatach z Adamem Polkowskim, to nie zapomnijcie wysłać swojego zgłoszenia na adres: j.polomska@ckit.mragowo.pl. Wypełniony formularz możecie też dostarczyć do CkiT. Zgłaszać się możecie do 25 stycznia. Formularz możecie pobrać na stronie organizatora. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

red.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij