Dwa wielofunkcyjne boiska z nową nawierzchnią, a oprócz tego bieżnia lekkoatletyczna, miejsce do skoku w dal i rzutu kulą, tak wyglądać będzie nowa infrastruktura sportowa, która pod koniec 2018 roku powstanie przy Szkole Podstawowej nr 4 w Mrągowie. Koszt budowy ma wynieść ponad 700 tysięcy złotych.

Mrągowo otrzymało dofinansowanie unijne na przebudowę dwóch istniejących boisk do koszykówki przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Mrągowie. W ramach inwestycji zostanie wymieniona nawierzchnia, a boiska będą przystosowane do gry w siatkówkę, tenisa ziemnego czy badmintona. Szkoła wzbogaci się także o nowe miejsce do zajęć lekkoatletycznych. Na terenie SP 4 powstaną dwie bieżnie do biegów na 60 i 100 metrów, miejsce do rzutu kulą i stanowiska do skoku w dal.

Projekt nowych boisk przy Szkole Podstawowej nr 4 w Mrągowie.

- Jest to oczekiwana inwestycja, która przede wszystkim poprawi infrastrukturę sportową szkoły. Przystosowane na nowo boiska wzbogacą ofertę placówki, nie tylko dla uczniów, ale także stowarzyszeń czy mieszkańców - mówi Tomasz Witkowicz, zastępca burmistrza miasta.

Planowany czas rozpoczęcia inwestycji szacuje się na kwiecień tego roku, a zakończenie ma nastąpić jeszcze w grudniu. Wartość projektu to kwota  740 604, 81 zł, z czego dofinansowanie wynosi - 607 295, 94 zł. Projekt został dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2014-2020.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Mragowianka (IP: 89.231.*.50) 2018-01-17 13:51
Wszystko pięknie, ładnie ale czy kiedyś będzie zrobione boisko przy 1 na bohaterów wawy? Przydało by się
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij