Wolontariusze w Mikołajkach zebrali ponad 26,5 tysiąca złotych podczas niedzielnego finału WOŚP.

Od godziny 9.00 na ulicach Mikołajek kwestowali młodzi ludzie z mikołajskich szkół. Równocześnie odbywały się inne wydarzenia wspierające działalność orkiestry. Na hali sportowej MKS "Kłobuk Mikołajki" przy współpracy z  KamelArt Factory i Centrum Kultury "Kłobuk" zorganizował VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej "Bez Napinki!". Wzięło w nim udział 13 drużyn z całego powiatu mrągowskiego. Odbywały się tam też licytacje fantów m.in. sprzętu sportowego i w ten sposób zebrano ponad 7 tys. zł.

W akcje włączyły się także mikołajskie morsy. O godzinie 14.30 na plaży miejskiej odbyło się wspólne kąpanie. 17-osobowa grupa miłośników zimnej wody promowała akcję charytatywną zbierając pieniądze do puszek oznakowanych logiem WOŚP.

W Klubie ABC w Centrum Kultury o godzinie 16.00 odbył się Power Training z Agnieszką Politewicz. Od 15.00 na scenie w Centrum Kultury "Kłobuk" mieliśmy okazję wysłuchać i zobaczyć młodych artystów ze szkół z Woźnic, Baranowa i Mikołajek. Wystąpiły też gwiazdy: The King Elvis Show oraz Blues 4 Cash. Wokalista tego drugiego zespołu, Paweł Krasowski, włączył się nawet w prowadzenie imprezy pomagając Eligiuszowi Kamińskiemu i wolontariuszom podczas licytacji fantów.

Oficjalnie wydarzenie w Mikołajkach skończyło się o 21.00 Światełkiem Do Nieba - fajerwerkami odpalonymi przez strażaków z OSP Mikołajki. Wolontariusze skończyli liczenie pieniędzy o godzinie 22.00. Zebrano 26 555,43 zł.

Mateusz Klimek

Mikołajki zebrały dla WOŚP ponad 26 tysięcy złotych. Fot. Mateusz Klimek


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Winifred (IP: 177.128.*.131) 2018-12-13 03:38
Hello. I have checked your mragowo24.info and i see you've got
some duplicate content so probably it is the reason that you don't rank high in google.
But you can fix this issue fast. There is a tool that rewrites
content like human, just search in google: miftolo's tools

Feel free to surf to my web-site; LeilaniBig: https://RashadFix.blogspot.com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij