Kierownictwo Ośrodka Wypoczynkowego ,,Polonez” w Mrągowie było organizatorem hucznej imprezy sylwestrowej. Kolejny rok z rzędu celebrowano zakończenie sezonu wspaniałą zabawą, co stało się już pewnego rodzaju tradycją.

Bal Sylwestrowy w Ośrodku Wypoczynkowym „Polonez” cieszył się wyjątkowym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców Mrągowa i okolic ale również gości z odległych rejonów Polski, chcących przywitać Nowy Rok w tym pięknym i urokliwym zakątku Mazur. Tak liczne zainteresowanie spowodowało, że Ośrodek Wypoczynkowy „Polonez” nie był wstanie przyjąć wszystkich rezerwacji mimo, że sala bankietowa może pomieścić 200 osób. Priorytetem Kierownictwa Ośrodka Wypoczynkowego „Polonez” przy organizowaniu corocznego Balu Sylwestrowego, jest zawsze stworzenie wspaniałej i niezapomnianej atmosfery.

Od pierwszych minut do zabawy zagrzewał utalentowany i pełen energii zespół Mandes Band, który przyciągał na parkiet wszystkich wielbicieli zarówno rytmów gorących jak i muzyki lat ‘60 i ‘70. Szef Kuchni przygotowała menu, które przypadło do gustu nawet najbardziej wymagającym podniebieniom, a ilość potraw i ich różnorodność nasyciło wiele zmysłów.

Ośrodek Wypoczynkowy „Polonez” miał przyjemność gościć rodziny z dziećmi. Dorośli bez obaw mogli oddać się zabawie sylwestrowej, podczas gdy ich pociechy bawiły się wśród rówieśników na równoległym Kinderbalu. Pełne atrakcji i wrażeń przyjęcie dla najmłodszych, odbyło się pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów. Goście tradycyjnie powitali Nowy Rok 2018 przy świetlistych wybuchach fajerwerków nad urokliwym Jeziorem Czarne.

Kierownictwo Ośrodka Wypoczynkowego „Polonez” zamknęło miniony rok szampańską imprezą sylwestrową, która była przysłowiową wisienką na torcie wieńczącą rok 2017.

W roku 2018  w Ośrodku Wypoczynkowym „Polonez” przewidywanych jest wiele zmian i modernizacji – wszystko dla przyciągnięcia uwagi kolejnych gości oraz zapewnienia wyższego komfortu i wypoczynku.

Życząc Państwu wszelkiej pomyślności w Nowym Roku serdecznie zapraszamy na wypoczynek do Ośrodka Wypoczynkowego „Polonez”.

* Artykuł sponsorowany.{jcomments off}

Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij