Kierownictwo Ośrodka Wypoczynkowego ,,Polonez” w Mrągowie było organizatorem hucznej imprezy sylwestrowej. Kolejny rok z rzędu celebrowano zakończenie sezonu wspaniałą zabawą, co stało się już pewnego rodzaju tradycją.

Bal Sylwestrowy w Ośrodku Wypoczynkowym „Polonez” cieszył się wyjątkowym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców Mrągowa i okolic ale również gości z odległych rejonów Polski, chcących przywitać Nowy Rok w tym pięknym i urokliwym zakątku Mazur. Tak liczne zainteresowanie spowodowało, że Ośrodek Wypoczynkowy „Polonez” nie był wstanie przyjąć wszystkich rezerwacji mimo, że sala bankietowa może pomieścić 200 osób. Priorytetem Kierownictwa Ośrodka Wypoczynkowego „Polonez” przy organizowaniu corocznego Balu Sylwestrowego, jest zawsze stworzenie wspaniałej i niezapomnianej atmosfery.

Od pierwszych minut do zabawy zagrzewał utalentowany i pełen energii zespół Mandes Band, który przyciągał na parkiet wszystkich wielbicieli zarówno rytmów gorących jak i muzyki lat ‘60 i ‘70. Szef Kuchni przygotowała menu, które przypadło do gustu nawet najbardziej wymagającym podniebieniom, a ilość potraw i ich różnorodność nasyciło wiele zmysłów.

Ośrodek Wypoczynkowy „Polonez” miał przyjemność gościć rodziny z dziećmi. Dorośli bez obaw mogli oddać się zabawie sylwestrowej, podczas gdy ich pociechy bawiły się wśród rówieśników na równoległym Kinderbalu. Pełne atrakcji i wrażeń przyjęcie dla najmłodszych, odbyło się pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów. Goście tradycyjnie powitali Nowy Rok 2018 przy świetlistych wybuchach fajerwerków nad urokliwym Jeziorem Czarne.

Kierownictwo Ośrodka Wypoczynkowego „Polonez” zamknęło miniony rok szampańską imprezą sylwestrową, która była przysłowiową wisienką na torcie wieńczącą rok 2017.

W roku 2018  w Ośrodku Wypoczynkowym „Polonez” przewidywanych jest wiele zmian i modernizacji – wszystko dla przyciągnięcia uwagi kolejnych gości oraz zapewnienia wyższego komfortu i wypoczynku.

Życząc Państwu wszelkiej pomyślności w Nowym Roku serdecznie zapraszamy na wypoczynek do Ośrodka Wypoczynkowego „Polonez”.

* Artykuł sponsorowany.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Sonda

Jak oceniasz sezon letnich imprez w Mrągowie?

Super - 8.9%
Dobrze - 23.6%
Średnio - 23.2%
Słabo - 21.5%
Bardzo słabo - 21.9%

Głosów ogółem: 237
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: listopad 12, 2017
X Zamknij
X Zamknij
McDonalds