To już 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki zaangażowaniu mikołajczan, także w tym roku zagra ona w mieście Króla Sielaw.

Od kilku lat w Mikołajkach bijemy rekord zebranych pieniędzy. W 2017 zebrano ponad 26 tysięcy złotych, czyli o 9 tysięcy więcej niż w poprzedniej edycji.W tym roku tradycyjnie zaczniemy turniejem piłki nożnej, który rozpocznie się już o 9.00 na hali sportowej przy ul. Jana Pawła II. Uczestnictwo w turnieju, to cegiełka na rzez Orkiestry. Dodatkowo w przerwach między meczami będzie można wylicytować gadżety ufundowane przez sponsorów.

Główna impreza rozpocznie się o godzinie 15.00 w Centrum Kultury "Kłobuk". Sztab WOŚP przygotował bogaty program artystyczny - prócz młodzieży i dzieci z Gminy Mikołajki, usłyszymy dwie gwiazdy: mrągowski zespół Blues 4 Cash oraz The King Elvis Show z Poznania. W trakcie występów przewidziano licytacje fantów.

Wolontariusze z puszkami będą widoczni na ulicach Mikołajek od samego rana. W akcję ponownie włączyła się młodzież ze wszystkich szkół naszej gminy.
Mikołajski sztab znajduje się w siedzibie Centrum Kultury "Kłobuk". Każdy może się włączyć w akcje charytatywną - czy to przez udział w licytacjach, czy ufundowaniem fantów. Więcej informacji dostępnych jest mailowo: biuro@ckklobuk.pl.

Mateusz Klimek


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież
Kupię dom

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij