To już 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki zaangażowaniu mikołajczan, także w tym roku zagra ona w mieście Króla Sielaw.

Od kilku lat w Mikołajkach bijemy rekord zebranych pieniędzy. W 2017 zebrano ponad 26 tysięcy złotych, czyli o 9 tysięcy więcej niż w poprzedniej edycji.W tym roku tradycyjnie zaczniemy turniejem piłki nożnej, który rozpocznie się już o 9.00 na hali sportowej przy ul. Jana Pawła II. Uczestnictwo w turnieju, to cegiełka na rzez Orkiestry. Dodatkowo w przerwach między meczami będzie można wylicytować gadżety ufundowane przez sponsorów.

Główna impreza rozpocznie się o godzinie 15.00 w Centrum Kultury "Kłobuk". Sztab WOŚP przygotował bogaty program artystyczny - prócz młodzieży i dzieci z Gminy Mikołajki, usłyszymy dwie gwiazdy: mrągowski zespół Blues 4 Cash oraz The King Elvis Show z Poznania. W trakcie występów przewidziano licytacje fantów.

Wolontariusze z puszkami będą widoczni na ulicach Mikołajek od samego rana. W akcję ponownie włączyła się młodzież ze wszystkich szkół naszej gminy.
Mikołajski sztab znajduje się w siedzibie Centrum Kultury "Kłobuk". Każdy może się włączyć w akcje charytatywną - czy to przez udział w licytacjach, czy ufundowaniem fantów. Więcej informacji dostępnych jest mailowo: biuro@ckklobuk.pl.

Mateusz Klimek

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij