Przed nami 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przy tej okazji postanowiliśmy sprawdzić, co dzięki tej akcji przez ostatnie lata zyskał mrągowski szpital. O efektach styczniowego grania rozmawialiśmy z pediatrą i koordynatorem na oddziale dziecięcym Joanną Mgeładze-Arciuch.

Już w najbliższą niedzielę w Mrągowie, tak jak w całej Polsce, odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra Serc zagra „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. WOŚP co roku gra, by pomóc w leczeniu noworodków lub seniorów. Dzięki styczniowej zbiórce zyskał także Szpital Powiatowy im. Michała Kajki w Mrągowie. Zobaczcie nasz reportaż.

W finałową niedzielę 14 stycznia na ulicach Mrągowa kwestować będą wolontariusze z charakterystycznymi puszkami, a w Centrum Kultury i Turystyki odbędą się koncerty, licytacje, kiermasze i pokazy.

Początek 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w CkiT o 12:00, a światełko do nieba rozbłyśnie o 18:30. Szczegółowy program znajdziecie tu.


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
Iwona Sarnowska
X Zamknij