Od dzisiaj (28 grudnia) w Mrągowie działa restauracja sieci McDonald’s. Jest to zarazem restauracja nr 400 amerykańskiej sieci fast food w Polsce.

- To uroczysty moment, finalizacja procesu budowy i starań o otwarcie tej restauracji w naszym mieście. Na tę restaurację czekali mieszkańcy i turyści. Życzę by dobrze funkcjonowała i spełniała oczekiwania klientów – powiedziała podczas otwarcia burmistrz Otolia Siemieniec.

Przedstawiciele firmy zapewniali, że w mrągowskiej restauracji McDonald’s jest najnowocześniejszy sprzęt i wykwalifikowani pracownicy.

Z okazji otwarcia restauracji w Mrągowie, Fundacja McDonald's przekazała czek o wartości 10 tysięcy złotych na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Mrągowie.

Restauracja oraz linia McDrive będą czynne w godzinach 7:00 – 23:00. W godzinach porannych dostępne są produkty z oferty śniadaniowej bazujące m.in. na jajkach, świeżym pieczywie i bekonie. W pozostałych godzinach obowiązuje popularna oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Oferuje też darmowy dostęp do internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 50 pracowników, w tym 13 menadżerów.

Restauracja w Mrągowie jest 86 lokalem otwieranym bezpośrednio przez korporację McDonald’s Polska. Pozostałe 314 restauracji prowadzone jest przez 62 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

- Sieć McDonald’s rozwija się bardzo dynamicznie. Każdego roku otwieramy około 20 nowych restauracji. W 25 roku działalności firmy w Polsce udało nam się osiągnąć liczbę 400 lokali. W ostatnich latach szczególnie ważnym kierunkiem rozwoju są miasta średnie i mniejsze. Spotykamy się tam z bardzo dobrym przyjęciem, co znajduje odbicie w wynikach sprzedaży. Mamy nadzieję, że podobnie będzie w przypadku Mrągowa. Czterechsetny lokal naszej sieci jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce. Jego załoga dołoży wszelkich starań, by mieszkańcom miasta i turystom zaoferować najwyższy poziom jakości i obsług – mówi Anna Borys-Karwacka, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska.

Fot. Piotr Piercewicz

Otwarcie McDonald's w Mrągowie


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Nmr (IP: 94.254.*.187) 2018-01-10 04:01
Czy już można swobodnie wejść lub podjechać pod mcdonalds!? Czy nke, ngi, npi, nsz, nwe i reszta się objedli !?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Myszka Miki (IP: 46.77.*.120) 2018-01-05 14:24
Żarcie wspaniałe.Miła i profesjonalna obsługa.Mrągows kie knajpy się chowają. I jeszcze jedno,zaskoczył y mnie niskie ceny. Jestem pod wrażeniem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gość (IP: 89.231.*.202) 2018-01-05 14:06
Niestety kilkakrotnie moim znajomym zdarzyło się, że przy zamówieniu okazało się, że zabrakło czegoś, czas oczekiwania na posiłek około 60 minut, pomylone zamówienia. Mam nadzieję, że to po prostu kwestia nie doświadczenia jeszcze obsługi i będzie lepiej. Jeśli nie, to czarno widzę przyszłość niby tego fast foodu- bo bywa, że nie ma tam ani food i nie jest fast
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ona (IP: 178.36.*.225) 2018-01-04 14:55
mam nadzieje, że pomyłki w moim zamówieniu dla 4 osob były spowodowane tylko i wyłącznie zmęczeniem pracowników a nie ich nie kompetencją:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# imie (IP: 89.231.*.191) 2018-01-04 10:43
70 minut czekania i zimne dania
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# marco (IP: 188.146.*.226) 2018-01-03 08:37
02.01 2018 godz. 18.00 McDrive. Poproszę dwa mcwrap. Odpowiedz Niema . Wyprzedały się. Czy to jest restauracja czy może punkt kateringowy. Szok zdecydowanie nie polecam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomeczek (IP: 46.171.*.65) 2018-01-02 14:08
https://wp.tv/i,10-szokujacych-faktow-o-mcdonalds,mid,2012125,cid,2303859,klip.html ......tyle w temacie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Halina (IP: 95.48.*.246) 2018-01-02 13:15
Wszystko fajnie , tylko czy ktoś pomyślał o koszach na śmieci wzdłuż ul Olsztyńskiej , bo "szanowni klienci" kartony i kubki wyrzucają do okolicznych rowów i ogrodów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# tim (IP: 85.255.*.162) 2018-01-01 18:15
Bylem i Absolutnie niepolecam!!.Ce ny zawyzone.Male porcje .zakreceni pracownicy.Byle m pierwszy i ostatni raz tam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# lol (IP: 85.255.*.73) 2017-12-31 14:08
Beznadzieja.Bez nadzieja.Beznad zieja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 37.47.*.138) 2017-12-30 10:13
Karaś na wieśmaka wpadł
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# casyan (IP: 37.47.*.37) 2017-12-29 15:23
Powiem krótko nie ma co się licytować i krytykować są różne gusta i upodobania wolny wybór każdego człowieka. Sam lubię zjeść coś zdrowego i dobrego a czasem coś na szybko jedno jest pewne żaden fast food nie jest w stanie zaszkodzić dobrej knajpie czy restauracji przykładem jest Olsztyn który posiada mnóstwo fast foodów ale spróbujcie w weekend znaleźć wolne miejsce w dobrych knajpach na starym mieście graniczy to z cudem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ksenia (IP: 89.229.*.41) 2017-12-29 12:10
Ostatnio organizowałam firmową imprezę świąteczną w jednej z nowszych mrągowskich restauracji, okolice Magistrackiego, dziwne bo zachowywali się jakby pierwszy raz w życiu słyszeli o fakturze vat :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mwo (IP: 94.254.*.148) 2017-12-29 09:14
Jeden wielki syf w tych Mc Donaldach.Ludzi e chyba nie wiecie co dobre.Dużo jeżdżę służbowo i nigdy w tym Syfie się nie stołuję. Jest u nas w kraju tyle knajp z bardzo dobrym jedzeniem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# byłem (IP: 89.231.*.45) 2017-12-29 09:13
Pamiętam czasy jak Donald otwierał się w Olsztynie w innych miastach .Każdy kęs soczysty czuć ogórka,ser, cebulkę ,sos ,sałatę Dziś burgery to minimalizm , żeby poczuć to co kiedyś musisz zjeść sam środek.
Czy to dobra droga firmy oszczędzając 10-20groszy na burgerze oszczędzają ale gubią klientów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomek (IP: 31.135.*.18) 2017-12-29 08:45
Siemieniec Otylia sama tam nie będzie żarła ale ludzie niech się trują.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Roksi (IP: 83.6.*.77) 2017-12-28 18:15
Z McDonald's lubię kawe,frytki i lody,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gizycko (IP: 37.47.*.145) 2017-12-28 15:06
Juz ktoś był ? Można duży ruch ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Miejscowy (IP: 89.229.*.37) 2017-12-28 16:09
Ludzi od groma, parkingi zapchane.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tom (IP: 94.254.*.146) 2017-12-28 14:19
Jadąc samochodem turyście chce się zjeść. To proste. Jeżeli może zjechać do maca to zajedzie i pojedzie dalej. Jeżeli nie ma maca turysta wjeżdża do miasta i szuka żarcia, później idzie na lody. Tym samym kasę zostawia w mieście. W przypadku maca kasa transferowana jest do siedziby spółki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jurek (IP: 94.254.*.146) 2017-12-28 14:14
Tak to koniec mrągowskiej gastronomii. I nie wiem czy będzie po co wjeżdżać do miasta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# auslander (IP: 185.124.*.45) 2017-12-29 07:52
Jurek gastronomia skonczyla sie w mragowie z 10 lat temu, zreszta jak i cale te kozie miasto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# casyan (IP: 37.47.*.146) 2017-12-28 23:51
Cytuję Jurek:
Tak to koniec mrągowskiej gastronomii. I nie wiem czy będzie po co wjeżdżać do miasta.

Od jakiegoś czasu już nie ma po co wjeżdżać więc McDonald raczej nic nie zmieni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iceman (IP: 79.188.*.194) 2017-12-28 14:14
Księdza nie było co by poświęcił inwestycję?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tom (IP: 94.254.*.146) 2017-12-28 14:12
Podobnie jak inni zajde i ja. Chociaż współczuję właścicielom mrągowskich restauracji. Nie wiem czy wytrzymają z taką konkurencją.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ksenia (IP: 89.229.*.41) 2017-12-29 12:01
Beda zyc ze styp, komunii i imprez uniwersytetu trzeciego wieku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# myszaq (IP: 79.188.*.194) 2017-12-28 14:16
Kto będzie serwował nieświeże jedzenie ten upadnie- i bardzo dobrze. Dosyć kiepskiej jakości knajp.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tom (IP: 94.254.*.146) 2017-12-28 14:26
Przepraszam bardzo. To nie wiem gdzie ty chodzisz. W Mrągowie nie spotkałem się z nieświezym jedzeniem. Przeciwnie, właściciele się starają. Np. Lasagne czy Mercato lub Molo, tam zawsze jest świeżo i smacznie. Pozdrawiam wlascicieli.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ksenia (IP: 89.229.*.41) 2017-12-29 12:06
"Molo" jedzenie jakościowo ok, ale podejście do klienta wymaga zmiany, wrzesień, niedziela, chcemy z rodziną zjeść obiad w miłej atmosferze, ale nie da się, bo na balkonie hotelu trwają nieoficjalne poprawiny w formie libacji,k.. leca non stop, dzicz nie ludzie, obługa umywa ręce bo zapłacili za pokój, w tym czasie z restauracji uciekli wszyscy, dosłównie wszyscy bo nie dało się wytrzymać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# auslander (IP: 185.124.*.45) 2017-12-29 07:54
jedyna restauracja w NMR gdzie mozna smacznie zjesc to molo. Reszta to koncert przepalonego tluszczu z kiepskiej jakosci jedzeniem z biedronki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Miejscowy (IP: 89.229.*.37) 2017-12-28 16:47
Lasagne? Raz poszedłem, dostałem surową pizzę i nigdy więcej tam nie zajdę. Skoro pizzy mie potrafią robić to strach pomyśleć o reszcie. Kebaby też papa powiedzą ( oprócz House bo tam czasem jadam). O Famie też ciężko coś dobrego powiedzieć (a było kiedyś smacznie). Osobiście dla mnie We Młynie rządzi - ceny ok a smak pierwsza klasa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tom (IP: 83.6.*.10) 2017-12-28 17:26
Gratuluję mądrości życiowej. Ludzie jedzenie to ryba z ziemniaki. To jest jedzenie, a nie to coś z maca lub kebaby z zabójczą dawką glutaminianu sodu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Miejscowy (IP: 89.229.*.37) 2017-12-28 18:13
Wegetarianin czy inne odchylenie? No ale akurat w Maku rybę też podają
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tom (IP: 83.6.*.10) 2017-12-28 18:50
Ryba albo schabowy. Wszystko mi jedno
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ala (IP: 83.15.*.22) 2017-12-28 14:57
chyba nigdy nie jadłeś dobrego jedzenia w restauracji ,jezeli przytaczasz takie restauracje , bary. Jedynie Mercato jeszcze daje radę, Ratuszowa , Stara chata , reszta to syf.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij