Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie podsumowują świąteczny czas na drogach powiatu mrągowskiego. Niestety mimo wielu apeli mundurowi nałożyli 14 mandatów za przekroczenie prędkości, a także znaleźli się tacy, którzy wsiedli za kierownicę po spożyciu alkoholu.

Za policjantami z naszego powiatu pracowity świąteczny weekend. By było bardziej bezpiecznie zostały przeprowadzone działania „Bezpieczny Weekend – Boże Narodzenie”. Do działań zaangażowanych zostało 86 funkcjonariuszy mrągowskiej policji. Podczas ich realizacji skontrolowano 162 pojazdy. Kierowców tych pojazdów poddano badaniom na zawartość alkoholu w organizmie. Niestety dwóch z nich zdecydowało się wsiąść za kierownicę mimo, że wcześniej spożywali alkohol. Pierwszy miał 0,8 promila alkoholu w organizmie, natomiast drugi mężczyzna miał ponad 1,7.

Podczas prowadzonych działań policjanci nałożyli 50 mandatów, w tym 14 za przekroczenie prędkości. Zatrzymano 10 dowodów rejestracyjnych i 2 prawa jazdy. Ujawniono również 12 pieszych naruszających przepisy ruchu drogowego i 1 nietrzeźwą rowerzystkę. W tym okresie policjanci pracowali przy 7 kolizjach drogowych.

Źródło: KPP Mrągowo

Słowa kluczowe:
policja na sygnale Mrągowo 

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Jak oceniasz sezon letnich imprez w Mrągowie?

Super - 8.9%
Dobrze - 23.6%
Średnio - 23.2%
Słabo - 21.5%
Bardzo słabo - 21.9%

Głosów ogółem: 237
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: listopad 12, 2017
X Zamknij
X Zamknij
McDonalds