Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku do jakiego doszło w Mikołajkach. Tam 22-letnia kierująca volkswagenem zderzyła się z motorowerzystą.

W środę (20.12) około godziny 17.00 mrągowski oficer dyżurny otrzymał informację o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na skrzyżowaniu ulicy Prusa z ulicą Jana Pawła II w pobliżu Szkoły Podstawowej.

Policjanci, którzy pojechali pod wskazany adres wstępnie ustalili, że 22-letnia kierująca volkswagenem passatem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu motorowerzyście. W wyniku zdarzenia kierujący jednośladem trafił do szpitala ze złamaną nogą.

Kierująca autem, jak i motorowerzysta byli trzeźwi. Tego wieczora funkcjonariusze zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Obecnie policja wyjaśnia dokładne przyczyny i okoliczności wypadku.

Źródło: KPP Mrągowo


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Starszak (IP: 94.254.*.157) 2017-12-27 17:42
......i bardzo dobrze popieram. Zabieranie prawa jazdy w pierwszym roku nabycia tych umiejętności jest świetnym rozwiązaniem w końcu nauczą się jeździć prawidłowo. Na drogach nie brakuje typowych,, Hołków,, za kółkiem którzy ledwo co odebrali prawko i tylko w pedał i jazda. Brak wyobraźni i doświadczenia robi swoje. Pozdrawiam,, mleczaków,, za kółkiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# szofer (IP: 94.254.*.68) 2017-12-22 10:34
Odbieranie prawa jazdy to już prawdziwa epidemia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij