Szkolne Koło Caritas w Zespole Szkół Zawodowych po raz kolejny zorganizowało Charytatywny Kiermasz Mikołajkowy. Była to okazja do zakupienia ozdób świątecznych, a także wyjątkowych wypieków przygotowanych przez uczniów.

Tradycyjnie dnia 6 grudnia w Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie odbył się Charytatywny Kiermasz Mikołajkowy, zorganizowany przez Szkolne Koło Caritas, pod opieką Barbary Wiszowatej oraz Małgorzaty Bajohr-Luszowskiej, we współpracy z Samorządem Uczniowskim. Podczas Kiermaszu można było kupić ozdoby i kartki świąteczne oraz słodkie wypieki wykonane własnoręcznie przez naszych uczniów.

– Zebrane fundusze przeznaczyliśmy na pomoc jednemu z naszych uczniów. Kiermasz jest wspaniałą formą promowania idei wolontariatu w środowisku szkolnym oraz pozytywnych postaw i aktywizuje wszystkich członków społeczności szkolnej – mówi Oskar Brzozowski, przewodniczący szkolnego koła Caritas w Zespole Szkół Zawodowych.

Charytatywny Kiermasz Mikołajkowy w ZSZ to miłą tradycja podtrzymywana od lat przez kolejne roczniki uczniów.

Oprac. red

Charytatywny Kiermasz Mikołajkowy


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij