Szkolne Koło Caritas w Zespole Szkół Zawodowych po raz kolejny zorganizowało Charytatywny Kiermasz Mikołajkowy. Była to okazja do zakupienia ozdób świątecznych, a także wyjątkowych wypieków przygotowanych przez uczniów.

Tradycyjnie dnia 6 grudnia w Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie odbył się Charytatywny Kiermasz Mikołajkowy, zorganizowany przez Szkolne Koło Caritas, pod opieką Barbary Wiszowatej oraz Małgorzaty Bajohr-Luszowskiej, we współpracy z Samorządem Uczniowskim. Podczas Kiermaszu można było kupić ozdoby i kartki świąteczne oraz słodkie wypieki wykonane własnoręcznie przez naszych uczniów.

– Zebrane fundusze przeznaczyliśmy na pomoc jednemu z naszych uczniów. Kiermasz jest wspaniałą formą promowania idei wolontariatu w środowisku szkolnym oraz pozytywnych postaw i aktywizuje wszystkich członków społeczności szkolnej – mówi Oskar Brzozowski, przewodniczący szkolnego koła Caritas w Zespole Szkół Zawodowych.

Charytatywny Kiermasz Mikołajkowy w ZSZ to miłą tradycja podtrzymywana od lat przez kolejne roczniki uczniów.

Oprac. red

Charytatywny Kiermasz Mikołajkowy


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Magda (IP: 83.9.*.32) 2017-12-10 05:37
Również Rodzice na wywiadówce wsparli zakupami ta idee.Wrzucili do puszki ponad 400 zł! Brawo i serdeczne dzięki!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# maria (IP: 37.248.*.208) 2017-12-07 22:09
Brawo młodzi to super działanie tak trzymać GRATULACJE
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij