Szkolne Koło Caritas w Zespole Szkół Zawodowych po raz kolejny zorganizowało Charytatywny Kiermasz Mikołajkowy. Była to okazja do zakupienia ozdób świątecznych, a także wyjątkowych wypieków przygotowanych przez uczniów.

Tradycyjnie dnia 6 grudnia w Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie odbył się Charytatywny Kiermasz Mikołajkowy, zorganizowany przez Szkolne Koło Caritas, pod opieką Barbary Wiszowatej oraz Małgorzaty Bajohr-Luszowskiej, we współpracy z Samorządem Uczniowskim. Podczas Kiermaszu można było kupić ozdoby i kartki świąteczne oraz słodkie wypieki wykonane własnoręcznie przez naszych uczniów.

– Zebrane fundusze przeznaczyliśmy na pomoc jednemu z naszych uczniów. Kiermasz jest wspaniałą formą promowania idei wolontariatu w środowisku szkolnym oraz pozytywnych postaw i aktywizuje wszystkich członków społeczności szkolnej – mówi Oskar Brzozowski, przewodniczący szkolnego koła Caritas w Zespole Szkół Zawodowych.

Charytatywny Kiermasz Mikołajkowy w ZSZ to miłą tradycja podtrzymywana od lat przez kolejne roczniki uczniów.

Oprac. red

Charytatywny Kiermasz Mikołajkowy

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Magda (IP: 83.9.*.32) 2017-12-10 05:37
Również Rodzice na wywiadówce wsparli zakupami ta idee.Wrzucili do puszki ponad 400 zł! Brawo i serdeczne dzięki!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# maria (IP: 37.248.*.208) 2017-12-07 22:09
Brawo młodzi to super działanie tak trzymać GRATULACJE
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Jak oceniasz sezon letnich imprez w Mrągowie?

Super - 8.9%
Dobrze - 23.6%
Średnio - 23.2%
Słabo - 21.5%
Bardzo słabo - 21.9%

Głosów ogółem: 237
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: listopad 12, 2017
X Zamknij
X Zamknij
McDonalds