Grudzień to czas kiedy w wielu mrągowskich przedszkolach czuć już zbliżające się święta. W miniony poniedziałek przedszkolaki z Przedszkola „Kubuś” w Mrągowie miały okazję zapoznać się ze zwyczajami Bożego Narodzenia, a także obchodzić w środę tradycyjnie 6 grudnia, Mikołajki.

Ozdoby na choinkę w wykonaniu swoich dzieci, to piękny prezent ale także pamiątka na lata. Przedszkolaki z grupy „Biedronki” mrągowskiego „Kubusia” odwiedziły mrągowskie muzeum. Warsztaty zorganizowane w ramach zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przybliżyły najmłodszym zwyczaje jakie wiążą się z tym czasem. Najmłodsi mieli okazję także wykonać pamiątkową ozdobę, która z pewnością zawiśnie na świątecznym drzewku.

Od lat Mikołajki kojarzą się z wielką przyjemnością i tajemniczością. Co roku każde dziecko z niecierpliwością oczekuje dnia, w którym odwiedzi ich Święty Mikołaj i przyniesie niezapomniany upominek. Oczywiście mikołajkowych niespodzianek nie zabrakło minionej środy 6 grudnia w przedszkolu "Kubuś". Mikołaje na motocyklach, którzy przemierzali tego dnia ulice Mrągowa i odwiedziali mrągowskie przedszkola sprawili wiele przyjemności i uśmiechu na twarzy przedszkolaków.

Grupa "Biedronki" w Muzeum w Mrągowie

Mikołajkowy dzień w Przedszkolu "Kubuś"

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Jak oceniasz sezon letnich imprez w Mrągowie?

Super - 8.9%
Dobrze - 23.6%
Średnio - 23.2%
Słabo - 21.5%
Bardzo słabo - 21.9%

Głosów ogółem: 237
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: listopad 12, 2017
X Zamknij
X Zamknij
McDonalds