Centrum Kultury i Turystyki szykuje dla mieszkańców niezwykły koncert kolęd. W piątek 5 stycznia będziecie mieli okazję zaśpiewać bożonarodzeniowe melodie razem z zespołem Enej. „Kolędowanie z Enejem” rozpocznie się o 18.00. Nie może Was zabraknąć!

Centrum Kultury i Turystyki zaprasza na „Kolędowanie z Enejem”. Zespół w ramach niezwykłego, muzycznego projektu zagości w kilku polskich miastach, m.in. w Mrągowie.

Niepowtarzalną okazję zaśpiewać najbardziej znane, najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy będziecie mieli w piątek 5 stycznia.

Jest to niezwykły projekt muzyczny, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich tradycji kolędowania. Wszyscy uwielbiamy wspólne śpiewanie znanych, bożonarodzeniowych melodii, a energia, młodość i radość, tak dobrze znane wszystkim fanom grupy, dodadzą uroku każdemu wspólnie spędzonemu wieczorowi.

Zarezerwujcie czas i przyjdźcie całymi rodzinami. 5 stycznia o godz. 18:00 rozpocznie się „Kolędowanie z Enejem”. Bilety w cenie 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu) możecie kupić w CKiT w Mrągowie lub za pośrednictwem systemu Ekobilet.

Źrodło: CKiT Mrągowo, oprac. red.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Jak oceniasz sezon letnich imprez w Mrągowie?

Super - 8.9%
Dobrze - 23.6%
Średnio - 23.2%
Słabo - 21.5%
Bardzo słabo - 21.9%

Głosów ogółem: 237
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: listopad 12, 2017
X Zamknij
X Zamknij
McDonalds