Święta za pasem, a Wy coraz częściej nucicie bożonarodzeniowe melodie? Nie przegapcie okazji i wybierzcie się całymi rodzinami na niezwykły koncert. Kilka dni po Nowym Roku w Centrum Kultury i Turystyki najpiękniejsze polskie kolędy zaśpiewa zespół Enej. Bilety na to wydarzenie są jeszcze w sprzedaży, ale warto nabyć je już dziś.

Centrum Kultury i Turystyki zaprasza na „Kolędowanie z Enejem”. Zespół w ramach niezwykłego, muzycznego projektu zagości w kilku polskich miastach, m.in. w Mrągowie.

Niepowtarzalną okazję zaśpiewać najbardziej znane, najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy będziecie mieli w piątek 5 stycznia.

Jest to niezwykły projekt muzyczny, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich tradycji kolędowania. Wszyscy uwielbiamy wspólne śpiewanie znanych, bożonarodzeniowych melodii, a energia, młodość i radość, tak dobrze znane wszystkim fanom grupy, dodadzą uroku każdemu wspólnie spędzonemu wieczorowi.

Zarezerwujcie czas i przyjdźcie całymi rodzinami. 5 stycznia o godz. 18:00 rozpocznie się „Kolędowanie z Enejem”. Bilety w cenie 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu) możecie kupić w CKiT w Mrągowie lub za pośrednictwem systemu Ekobilet.

Źrodło: CKiT Mrągowo, oprac. red.


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij