Umowa o pracę, elastyczny grafik, możliwość szybkiego awansu, szkolenia – to wszystko gwarantuje McDonald’s osobom pracującym w swoich restauracjach. Aby dostać tę pracę  nie trzeba mieć doświadczenia w gastronomii, pracodawca zapewnia niezbędne szkolenia.

McDonald’s w Mrągowie powstaje przy ulicy Olsztyńskiej. Otwarcie restauracji, w której znajdzie pracę około 50 osób zaplanowane jest na koniec grudnia 2017 roku. Światowy lider branży gastronomicznej ma w Polsce już prawie 400 restauracji w ponad 150 miastach, w których pracuje ponad 20 tysięcy osób.

Kto może dostać pracę i jak aplikować?

Kandydaci zainteresowani pracą w McDonald’s mogą zgłaszać się bezpośrednio do kierownika restauracji, dzwoniąc na numer telefonu: 539 928 184 albo wysłać swoje zgłoszenie online na adres: cp.warszawa@pl.mcd.com. McDonald’s zatrudnia zarówno osoby młode jak i starsze – w różnej sytuacji życiowej. Jak mówi Damian Sobczak, kierownik restauracji: „Jesteśmy otwarci na wszystkie grupy społeczne, tak samo na młode osoby, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe, jak i na osoby starsze, które są blisko emerytury, szukają stabilnego i bezpiecznego miejsca pracy. W naszych restauracjach zatrudniamy też mamy, które bez problemu łączą pracę w McDonald’s z wychowywaniem dzieci”.

Umowa o pracę i terminowe wypłaty

Pracownicy McDonald’s od pierwszego dnia pracy są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę i mają wypłacane wynagrodzenie również za okres szkoleń. „Każdy z nas kiedyś zaczynał pracę, albo wracał do niej po dłuższej przerwie, dlatego uczymy naszych pracowników wszystkiego od podstaw i rozumiemy, że na początku będą potrzebowali oni wsparcia przełożonych”. – dodaje Damian Sobczak. Pracownicy McDonald’s cenią możliwość ustalania godzin pracy w zależności od indywidualnych potrzeb oraz możliwość szybkiego awansu. Każda z osób, która dobrze wykonuje swoje obowiązki może liczyć na premie finansowe i propozycję objęcia wyższego stanowiska. W McDonald’s aż 98% kierowników zaczynało jako szeregowy pracownik restauracji, dlatego znają dobrze specyfikę pracy i wiedzą, z jakimi wyzwaniami mierzy się ich załoga. Firma regularnie organizuje też imprezy integracyjne dla pracowników, a chętni mogą brać udział w różnych projektach, dzięki którym mają szansę podróżować i zdobywać nowe umiejętności.

***

25 lat na polskim rynku

McDonald's Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działają 393 restauracje McDonald’s zatrudniające ponad 20 000 osób. 300 z nich to obiekty prowadzone przez licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

* Artykuł sponsorowany

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij