Umowa o pracę, elastyczny grafik, możliwość szybkiego awansu, szkolenia – to wszystko gwarantuje McDonald’s osobom pracującym w swoich restauracjach. Aby dostać tę pracę  nie trzeba mieć doświadczenia w gastronomii, pracodawca zapewnia niezbędne szkolenia.

McDonald’s w Mrągowie powstaje przy ulicy Olsztyńskiej. Otwarcie restauracji, w której znajdzie pracę około 50 osób zaplanowane jest na koniec grudnia 2017 roku. Światowy lider branży gastronomicznej ma w Polsce już prawie 400 restauracji w ponad 150 miastach, w których pracuje ponad 20 tysięcy osób.

Kto może dostać pracę i jak aplikować?

Kandydaci zainteresowani pracą w McDonald’s mogą zgłaszać się bezpośrednio do kierownika restauracji, dzwoniąc na numer telefonu: 539 928 184 albo wysłać swoje zgłoszenie online na adres: cp.warszawa@pl.mcd.com. McDonald’s zatrudnia zarówno osoby młode jak i starsze – w różnej sytuacji życiowej. Jak mówi Damian Sobczak, kierownik restauracji: „Jesteśmy otwarci na wszystkie grupy społeczne, tak samo na młode osoby, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe, jak i na osoby starsze, które są blisko emerytury, szukają stabilnego i bezpiecznego miejsca pracy. W naszych restauracjach zatrudniamy też mamy, które bez problemu łączą pracę w McDonald’s z wychowywaniem dzieci”.

Umowa o pracę i terminowe wypłaty

Pracownicy McDonald’s od pierwszego dnia pracy są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę i mają wypłacane wynagrodzenie również za okres szkoleń. „Każdy z nas kiedyś zaczynał pracę, albo wracał do niej po dłuższej przerwie, dlatego uczymy naszych pracowników wszystkiego od podstaw i rozumiemy, że na początku będą potrzebowali oni wsparcia przełożonych”. – dodaje Damian Sobczak. Pracownicy McDonald’s cenią możliwość ustalania godzin pracy w zależności od indywidualnych potrzeb oraz możliwość szybkiego awansu. Każda z osób, która dobrze wykonuje swoje obowiązki może liczyć na premie finansowe i propozycję objęcia wyższego stanowiska. W McDonald’s aż 98% kierowników zaczynało jako szeregowy pracownik restauracji, dlatego znają dobrze specyfikę pracy i wiedzą, z jakimi wyzwaniami mierzy się ich załoga. Firma regularnie organizuje też imprezy integracyjne dla pracowników, a chętni mogą brać udział w różnych projektach, dzięki którym mają szansę podróżować i zdobywać nowe umiejętności.

***

25 lat na polskim rynku

McDonald's Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działają 393 restauracje McDonald’s zatrudniające ponad 20 000 osób. 300 z nich to obiekty prowadzone przez licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

* Artykuł sponsorowany

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij