Świecący przykład dali nam już rowerzyści, przedszkolaki i ich rodziny. We wrześniu i październiku ponad 250 Mrągowian stało się odblaskowymi uczestnikami przejazdów rowerowych i przemarszów. Teraz czas na wszystkich, którzy lubią biegać. W niedzielę 12 listopada o godzinie 10:00 spotykajmy się przed wejściem do Urzędu Miejskiego w Mrągowie.

Akcja jest ostatnią z trzech wydarzeń promocyjno-edukacyjnych, poprzedzających ważną inwestycję: doświetlenie 16 przejść dla pieszych w Mrągowie przy ulicach. Cała kampania „Uważaj na zebrę!” jest realizowana w ramach projektu współfinansowanego ze środków „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017”.

Przed wejściem Urzędu Miejskiego pod przewodnictwem Klubu Biegacza Mrągowo, rozpoczniemy odblaskowy bieg przez centrum miasta, zatrzymując się przed wybranymi przejściami dla pieszych i prezentując prawidłowe zachowanie na drodze. Trasa będzie wiodła ulicą Królewiecką, Warszawską, Mrongowiusza i Okulickiego. Chętni do biegu otrzymają odblaskowe gadżety – z przykazaniem, aby nosili je nie tylko podczas biegania.

Organizatorzy: Urząd Miejski w Mrągowie, Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie, Mrągowskie Stowarzyszenie Rowerowe, Klub Biegacza Mrągowo, Stowarzyszenie Patriotyczne Mrągowo.

Źródło: UM Mrągowo
 

Słowa kluczowe:
od zebry do zebry bieg Mrągowo 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij