Świecący przykład dali nam już rowerzyści, przedszkolaki i ich rodziny. We wrześniu i październiku ponad 250 Mrągowian stało się odblaskowymi uczestnikami przejazdów rowerowych i przemarszów. Teraz czas na wszystkich, którzy lubią biegać. W niedzielę 12 listopada o godzinie 10:00 spotykajmy się przed wejściem do Urzędu Miejskiego w Mrągowie.

Akcja jest ostatnią z trzech wydarzeń promocyjno-edukacyjnych, poprzedzających ważną inwestycję: doświetlenie 16 przejść dla pieszych w Mrągowie przy ulicach. Cała kampania „Uważaj na zebrę!” jest realizowana w ramach projektu współfinansowanego ze środków „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017”.

Przed wejściem Urzędu Miejskiego pod przewodnictwem Klubu Biegacza Mrągowo, rozpoczniemy odblaskowy bieg przez centrum miasta, zatrzymując się przed wybranymi przejściami dla pieszych i prezentując prawidłowe zachowanie na drodze. Trasa będzie wiodła ulicą Królewiecką, Warszawską, Mrongowiusza i Okulickiego. Chętni do biegu otrzymają odblaskowe gadżety – z przykazaniem, aby nosili je nie tylko podczas biegania.

Organizatorzy: Urząd Miejski w Mrągowie, Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie, Mrągowskie Stowarzyszenie Rowerowe, Klub Biegacza Mrągowo, Stowarzyszenie Patriotyczne Mrągowo.

Źródło: UM Mrągowo
 

Słowa kluczowe:
od zebry do zebry bieg Mrągowo 

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij