W sobotę przed godziną 9 doszło do wypadku na mrągowskiej obwodnicy. Poszkodowany 84-letni kierowca Renault, zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Wyjeżdżający od strony osiedla Mazurskiego kierowca Renault wymusił pierwszeństwo na jadącym obwodnicą kierowcy Volkswagena Sharana. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Ciężko ranny 84-letni kierowca Renault trafił do szpitala w ciężkim stanie. Tam, mimo udzielonej pomocy, zmarł.

W Volkswagenie podróżowały dwie osoby, 5-letnia pasażerka została przewieziona do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają mrągowscy policjanci.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# kkk (IP: 178.36.*.48) 2017-10-24 08:42
Odpowiednie służby powinny interweniować w sprawie feralnego skrzyżowania. Ciekawi mnie ile już było tam zdarzeń drogowych?? Ile osób jeszcze musi ucierpieć...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# luki (IP: 83.12.*.49) 2017-10-24 08:18
Ten starszy pan już kilku osobą w Mrągowie zajeżdżał wcześniej drogę. Inna sprawa to skrzyżowanie które należy do jednych z bardziej niebezpiecznych w okolicy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# J (IP: 89.231.*.53) 2017-10-23 12:25
Uważam że starsi ludzie, a już szczególnie po 80 powinni dla własnego bezpieczeństwa jak i innych użytkowników dróg przesiąść się na fotel pasażera.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Krzycho P (IP: 31.0.*.164) 2017-10-23 04:10
Ile jeszcze ludzi ma zginąć, lub zostać kalekami, aby jakiś decydent doszedł do wniosku, że to najniebezpieczn iejsze w Mrągowie skrzyżowanie należy przebudować na rondo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ..... (IP: 89.231.*.142) 2017-10-23 09:47
a na rondach nie ma wypadków ? tak samo na rondzie możesz wymusić pierwszeństwo :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Silv (IP: 82.177.*.182) 2017-10-23 11:56
tylko do ronda musisz zwolnić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# , (IP: 89.231.*.142) 2017-10-24 11:58
A na skrzyzowaniu, i to jeszcze z drogi podporządkowane j to nie ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# qwerty (IP: 89.229.*.195) 2017-10-22 15:35
Ten pan swego czasu też mi zajechał drogę wyjeżdzając z os. Parkowego w ulicę Rynkową. Jeszcze miał pretensję że do niego trąbie mało nuie wbiłem się w ogrodzenie sklepu Warmia (była Paulinka) Szkoda mimo wszystko starszego Pana. Zmarł w szpitalu Pokój jego duszy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# + (IP: 89.229.*.87) 2017-10-23 17:26
Daj człowieka to i winy się znajdą. Teraz można zmyślać i oczerniać bo już nie obroni się( nigdy nie jeździł przez osiedle Parkowe bo nie było takiej potrzeby). Samochód dla takiej osoby jest tym samym niezbędnym środkiem lokomocji co dla inwalidy bez ręki czy nogi ( a im nikt nie zabiera uprawnień). Poszanuj rodzinę w żalu po stracie męża, ojca i dziadka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Trolle (IP: 89.229.*.49) 2017-10-22 14:39
Zabrać prawko dziadzi niech inni już będą bezpieczni.
Obowiązkowe platne badania co roku po 65roku zycia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Jak oceniasz sezon letnich imprez w Mrągowie?

Super - 8.9%
Dobrze - 23.6%
Średnio - 23.2%
Słabo - 21.5%
Bardzo słabo - 21.9%

Głosów ogółem: 237
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: listopad 12, 2017
X Zamknij
X Zamknij
McDonalds