Burmistrz Mrągowa zaapelowała do mieszkańców powyżej 60. roku życia o wypełnienie ankiety dotyczącej ich sytuacji bytowej. Pozwoli to określić urzędnikom formy i kierunki wsparcia społecznego, kulturalnego, edukacyjnego oraz zdrowotnego mrągowskich seniorów.

Burmistrz Mrągowa zaapelowała o pomoc w pozyskaniu informacji dotyczącej sytuacji bytowej mieszkańców Mrągowa po 60. roku życia. – Pozwoli nam to określić formy i kierunki wsparcia społecznego, kulturalnego, edukacyjnego oraz zdrowotnego Mrągowskich Seniorów – napisała Otolia Siemieniec.

Ankietę dotyczącą sytuacji osób po 60. roku życia można pobrać z naszej strony internetowej urzędu lub z pokoju obsługi interesanta w Urzędzie Miejskim w Mrągowie, pok. 24 (I piętro). Wypełnioną ankietę należy dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Mrągowie, pok. 26 (I piętro), w terminie do 20 października.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# On (IP: 37.47.*.156) 2017-10-21 13:12
A bez ankiety to nie można?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ???? (IP: 94.254.*.71) 2017-10-20 11:04
A gdzie jest coś dla młodzieży
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grazyna (IP: 89.229.*.33) 2017-10-19 20:12
Proszę o interwencje w sprawie chodnika a raczej krzaków przy chodniku : Os. Metalowców - Kolejowa. / chodnik od skrzyżowania z Wojska Polskiego, w gore / Chodnik obrosły krzaki z niecietego zywopłotu, gałęzie wystają na 2/3 chodnika, nie można swobodnie sie porusząć, dotarcie do górnych bloków na Os. Metalowców z dzieckiem za rękę wiąże się z cudem. Wyjście z chodnika na przejście dla pieszych na ulicy Kolejowej z Os,Metalowców zasłoniete jest krzakami i jakąś dziką jabłoneczką. Jest całkowity brak widoczności , będzie tragedia bo nie widać nadjężdzających z górki / od Bumaru/ samochodów, tirów. Nikt tym chodnikiem i przejściem się nie zajmuje. To sskandal . zanim będzie tragedia to może władze miasta zareagują i zmuszą odpowiedzialnyc h do działania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mragowianin (IP: 89.229.*.175) 2017-10-19 00:23
A to nie jest aby tak ze Pani Otolia poprostu szykuje sobie miasto na emeryture tylko maskuje to ankietami dla innych seniorów?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij