Hotel Galion w Gdańsku to miejsce znane nie tylko jako dobry obiekt noclegowy w Trójmieście, ale także centrum sportowo-rekreacyjne ze strefą SPA. Ośrodek AZS, w którego skład wchodzi Hotel Galion, to także współorganizator wielu wydarzeń sportowych w Trójmieście. Najbliższe sportowe zmagania już w październiku i listopadzie.

Atrakcyjne położenie Hotelu Galion przyciąga w okresie letnim sporą liczbę turystów. Prócz atrakcji typowo letnich, czyli chociażby nadbałtyckiej plaży i możliwości skorzystania z szeregu atrakcji na wodzie, hotel w ostatnich latach mocno postawił jednak na stworzenie pełnej oferty na cały rok kalendarzowy. Czy jesienią i zimą może być atrakcyjnie nad morzem? Oczywiście. Samo otoczenie hotelu pozwala na aktywny wypoczynek, piesze i rowerowe wycieczki, czy różnego rodzaju aktywności na wodach zatoki. Zimą, dochodzą do tego nowe możliwości związane z zaśnieżonymi leśnymi duktami, które są idealnym miejscem do korzystania z nart biegowych.

Ciekawostką jest przygotowana i uruchomiona od 1 października oferta dotycząca połowów łososi na Bałtyku. Hotel zadbał o specjalną ofertę na postój łodzi w marinie oraz możliwość skorzystania z noclegu dla osób wypływających na połowy z Marinero.

Hotel dobry na jesienno-zimowe dni
Oferta hotelowa w Galionie opiera się nie tylko na komfortowym noclegu w atrakcyjnych pokojach hotelowych i spędzeniu wieczoru w hotelowej restauracji. Każdy kto szuka aktywnego wypoczynku, z pewnością będzie zadowolony.

Oddana do użytku latem bieżącego roku nowoczesna hala sportowa pozwala spędzać czas na grze w tenisa, jest także doskonałym miejscem do treningów w różnego rodzaju dyscyplinach sportowych. Z kolei doskonale wyposażona siłownia stanowi idealne miejsce do treningu siłowego.  Po każdym wysiłku przychodzi czas na regenerację. I tu hotel wyszedł naprzeciw oczekiwaniom tworząc strefę fitness & spa oraz Centrum Zdrowia. To miejsca, w których można odpocząć po wysiłku, zregenerować swoje mięśnie i przygotować się do kolejnych sportowych wyzwań.

Sportowa dusza Galionu
Hotel Galion jest nie tylko miejscem, w którym można wypoczywać w komfortowych warunkach, ale co ciekawe ośrodek stara się czynnie włączać w organizację wydarzeń sportowych. Wyścigi rowerowe, biegi czy regaty to cyklicznie odbywające się imprezy na terenie ośrodka. Jeszcze w październiku i listopadzie odbędą się dwa duże sportowe wydarzenia w Gdańsku. Już 21 października wystartuje jesienna edycja Duathlonu na Wydmach. Wiosną, impreza, której bazą jest Hotel Galion zgromadziła kilkuset uczestników. Duathloniści mieli do pokonania atrakcyjnie położone trasy biegowe i rowerowe. Podobnie będzie i tym razem. Uczestnicy będą rywalizować na atrakcyjnych trasach wokół ośrodka. Nadmorskie piaski i piękne sosnowe lasy będą świadkami wyjątkowej rywalizacji nad Zatoką Gdańską.

Z kolei w pierwszą niedzielę listopada czeka nas kolejna edycja Półmaratonu Gdańskiego. Atestowana trasa o dystansie 21,0975 km, przebiegająca przez główne arterie miasta, będzie widowiskowa dla biegaczy oraz kibiców. Półmaraton Gdański to największy bieg uliczny w Gdańsku, cieszący się dużą popularnością wśród biegaczy. Na tegoroczną edycję organizatorzy, AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego w Gdańsku oraz LABOSPORT Polska, zapewnią 5000 pakietów startowych. Imprezą towarzyszącą półmaratonowi pozostanie bieg na dystansie pięciu kilometrów. To wydarzenie odbędzie się już 5 listopada!{jcomments off}

Hotel przygotował specjalną ofertę noclegową na te wydarzenia! Kliknij i zobacz.

* Artykuł sponsorowany.


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij