Hotel Galion w Gdańsku to miejsce znane nie tylko jako dobry obiekt noclegowy w Trójmieście, ale także centrum sportowo-rekreacyjne ze strefą SPA. Ośrodek AZS, w którego skład wchodzi Hotel Galion, to także współorganizator wielu wydarzeń sportowych w Trójmieście. Najbliższe sportowe zmagania już w październiku i listopadzie.

Atrakcyjne położenie Hotelu Galion przyciąga w okresie letnim sporą liczbę turystów. Prócz atrakcji typowo letnich, czyli chociażby nadbałtyckiej plaży i możliwości skorzystania z szeregu atrakcji na wodzie, hotel w ostatnich latach mocno postawił jednak na stworzenie pełnej oferty na cały rok kalendarzowy. Czy jesienią i zimą może być atrakcyjnie nad morzem? Oczywiście. Samo otoczenie hotelu pozwala na aktywny wypoczynek, piesze i rowerowe wycieczki, czy różnego rodzaju aktywności na wodach zatoki. Zimą, dochodzą do tego nowe możliwości związane z zaśnieżonymi leśnymi duktami, które są idealnym miejscem do korzystania z nart biegowych.

Ciekawostką jest przygotowana i uruchomiona od 1 października oferta dotycząca połowów łososi na Bałtyku. Hotel zadbał o specjalną ofertę na postój łodzi w marinie oraz możliwość skorzystania z noclegu dla osób wypływających na połowy z Marinero.

Hotel dobry na jesienno-zimowe dni
Oferta hotelowa w Galionie opiera się nie tylko na komfortowym noclegu w atrakcyjnych pokojach hotelowych i spędzeniu wieczoru w hotelowej restauracji. Każdy kto szuka aktywnego wypoczynku, z pewnością będzie zadowolony.

Oddana do użytku latem bieżącego roku nowoczesna hala sportowa pozwala spędzać czas na grze w tenisa, jest także doskonałym miejscem do treningów w różnego rodzaju dyscyplinach sportowych. Z kolei doskonale wyposażona siłownia stanowi idealne miejsce do treningu siłowego.  Po każdym wysiłku przychodzi czas na regenerację. I tu hotel wyszedł naprzeciw oczekiwaniom tworząc strefę fitness & spa oraz Centrum Zdrowia. To miejsca, w których można odpocząć po wysiłku, zregenerować swoje mięśnie i przygotować się do kolejnych sportowych wyzwań.

Sportowa dusza Galionu
Hotel Galion jest nie tylko miejscem, w którym można wypoczywać w komfortowych warunkach, ale co ciekawe ośrodek stara się czynnie włączać w organizację wydarzeń sportowych. Wyścigi rowerowe, biegi czy regaty to cyklicznie odbywające się imprezy na terenie ośrodka. Jeszcze w październiku i listopadzie odbędą się dwa duże sportowe wydarzenia w Gdańsku. Już 21 października wystartuje jesienna edycja Duathlonu na Wydmach. Wiosną, impreza, której bazą jest Hotel Galion zgromadziła kilkuset uczestników. Duathloniści mieli do pokonania atrakcyjnie położone trasy biegowe i rowerowe. Podobnie będzie i tym razem. Uczestnicy będą rywalizować na atrakcyjnych trasach wokół ośrodka. Nadmorskie piaski i piękne sosnowe lasy będą świadkami wyjątkowej rywalizacji nad Zatoką Gdańską.

Z kolei w pierwszą niedzielę listopada czeka nas kolejna edycja Półmaratonu Gdańskiego. Atestowana trasa o dystansie 21,0975 km, przebiegająca przez główne arterie miasta, będzie widowiskowa dla biegaczy oraz kibiców. Półmaraton Gdański to największy bieg uliczny w Gdańsku, cieszący się dużą popularnością wśród biegaczy. Na tegoroczną edycję organizatorzy, AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego w Gdańsku oraz LABOSPORT Polska, zapewnią 5000 pakietów startowych. Imprezą towarzyszącą półmaratonowi pozostanie bieg na dystansie pięciu kilometrów. To wydarzenie odbędzie się już 5 listopada!

Hotel przygotował specjalną ofertę noclegową na te wydarzenia! Kliknij i zobacz.

* Artykuł sponsorowany.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij