W czwartek około godziny 18:00 na przejściu dla pieszych na ulicy Wojska Polskiego doszło do potrącenia pieszego. Mężczyzna trafił do mrągowskiego szpitala.

Wczoraj około godziny 18:00, 39 - letni kierowca Volkswagena jechał ulicą Wojska Polskiego. Na przejściu dla pieszych w pobliżu skrzyżowania z ulicą Dziękczynną, potrącił pieszego.

Z informacji jakie otrzymaliśmy z mrągowskiej policji, wynika że kierujący Volkswagenem uderzył w przechodzącego przez przejście dla pieszych 71 - letniego mężczyznę. Pieszy doznał złamania prawej nogi i trafił do mrągowskiego szpitala. Kierowca był trzeźwy. Mrągowska policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

Słowa kluczowe:
wypadek potrącenie policja na sygnale Mrągowo 

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Jan (IP: 89.229.*.189) 2017-10-22 12:37
To prawda nasadzenie tych krzewów róż to porażka.Proszę wyjechać na ulicę Rynkową z ulicy Parkowej nr.14.Róże całkowicie zasłaniają widoczność.Nikt tego nie przycina.Na zwróconą uwagę odnośnie tych krzewów strażnikowi miejskiemu róże w ciągu godziny zostały przycięte.Ale to było trzy lata temu.Czy trzeba wytykać wszystko palcem.Gdzie służby,czyżby nie monitorowali miasta?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ewa (IP: 188.146.*.81) 2017-10-21 07:18
co tu nie którzy narzekaja na przechodniów, szedł po pasach ....a kierowcy nie uważają...w biały dzień trzasła mnie baba 2 razy...szkoda że policji nie wezwałam...bo uderzenia leciutki...szma ta nawet nie przeprosiła...f akt krzaczyska róż zasłaniają widoczność..ale to nie znaczy że kierujący nie powinni uważać.jak takie narzekanie że słaba widoczność, to powinni przychamować ..sprawdzić czy ktoś wałaśnie na pasy nie wchodzi....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mrągowianka (IP: 188.146.*.81) 2017-10-21 07:07
Wczoraj policja na sygnale około 19,20 zapiepszała tak szybko , ze sami by dokonali koluzji...polic yjny patrol w pewnej chwili aż się zakołysał...mys lałam że wpadną w poślizg....za nimi jechało pogotowie spokojnie bez sygnału,,,chyba nie do tego wypadku bo godziny sie nie zgadzają....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gamoń (IP: 89.229.*.1) 2017-10-07 22:19
Dziadek o 18:00 to powinien siedziec w domu a nie szaleć po Wojska Polskiego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mika (IP: 5.60.*.176) 2017-10-06 21:06
Wojska Polskiego to chyba najgorsza ulica pod względem oświetlenia. I do tego te krzaki róż! Kto wpadł na taki głupi pomysł?Sama jadąc autem nie widziałam, że siedzący na wózku inwalidzkim człowiek czeka żeby przejść. Dziecka też nie widać. Przez te krzaki róż. Ktoś powinien zrobić z tym porządek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Przemo (IP: 94.254.*.134) 2017-10-06 10:57
Popierał jechałem w tym monecie i widziałem te zdarzenie a ten dziadek jeszcze ubrany na czarno każdy mysili ze to wina kierowcy dla mnie piesi to dawcy orgamów w taką pogodę pchać się na pasy ja wiem ze pieszy ma pierwszeństwo .ale tyle się trombi w telewizji żeby każdy pieszy nosił odblaski je tez miałem takie zdazenia.niedos ic ze nie oświetlone deszcz lal ze nie było prawie nic widać to jeszcze został oślepiony przez samochód z naprzeciwka i pieszy bez odblaskowe .oni mię wiedza co robią te piesi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bart (IP: 37.47.*.130) 2017-10-06 17:07
Dobrze, że nie dawca organów od razy xD
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bart (IP: 37.47.*.130) 2017-10-06 17:08
Orgazmów*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Lucy (IP: 89.229.*.16) 2017-10-06 08:54
No tam nic nie widać!!!! Brak latarni , połmrok, deszcz ludzie ubierają się na ciemne kolory... i jeszcze na poboczach posadzili jakiś dzikie róże przez które też ciężko coś zobaczyć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# BUNTOWNIK BEZ POWODU (IP: 89.229.*.131) 2017-10-06 11:18
LUSI

LUSI.
JAK ONA PIĘKNIE KOMENTUJE.
LUSI NAJLEPSZA
LUSI NA REDAKTORKĘ DAĆ
LUSI ZAPRASZAM NA KAWĘ.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dziku (IP: 89.231.*.53) 2017-10-08 02:02
idź ty stulejarzu w pizduuu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Jak oceniasz sezon letnich imprez w Mrągowie?

Super - 8.9%
Dobrze - 23.6%
Średnio - 23.2%
Słabo - 21.5%
Bardzo słabo - 21.9%

Głosów ogółem: 237
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: listopad 12, 2017
X Zamknij
X Zamknij
McDonalds