Restauracja Ratuszowa w Mrągowie zaprasza gości na wyśmienitą kuchnię. Odwiedzający Mrągowo turyści oraz mieszkańcy naszego miasta mają w zasięgu ręki świetny lokal, w którym mogą dobrze zjeść, ale nie tylko... Lokal to idealne miejsce na pierwszą randkę, obiad w rodzinnym gronie, jak i spotkanie biznesowe.

Ta niewielka restauracja znajduje się w samym centrum Mrągowa i powstała w miejscu dawnego sklepu z artykułami gospodarstwa domowego. Latem mogliśmy śledzić na facebook'u, jak lokal przy ulicy Mały Rynek 5 przechodził gruntowną metamorfozę.

Kuchnia wysokich lotów!

Dania serwowane w Restauracji Ratuszowa to uczta zarówno dla podniebienia, jak i dla oczu. Zjemy tu smaczne, ładnie podane potrawy, w cenach łatwych do przełknięcia. W kuchni władzę sprawuje kucharz z wieloletnim doświadczeniem i wyczuciem smaku – Dariusz Podsiad, którego dewizą jest gotowanie ze świeżych, lokalnych produktów, w kuchni nie znajdziecie więc mrożonek.

Restauracja oprócz typowej a'la carte serwuje lunch w dni powszednie w godzinach 11:00 - 16:00.

Specjalnością jest kuchnia polska w nowoczesnej odsłonie, w menu znajdziemy więc świeżą, mazurską zupę rybną, czy spejalnie przyrządzoną kaczkę. Nie będziemy Wam zdradzać więcej, sprawdźcie sami!

Wystrój jak z francuskiego żurnala. Jest klimatycznie

Od wejścia wita nas przyjemne dla oka wnętrze w dobrym stylu, modne, nieco loftowe, a jednocześnie przytulne. Nowoczesna kolorystyka, w będących na czasie szarościach, przełamana została akcentami starego złota. Jak podkreśla sam właściciel Wojciech Chojnicki, jest to miejsce z duszą, nawiązujące do starego Mrągowa, do Restauracji Ratuszowa sprzed lat. Jedna z sal zdecydowanie bardziej odzwierciedla stare czasy i pozwala przez chwilę wrócić do wspomnień.

– Coraz więcej z nas lubi zjeść w estetycznych miejscach i takie miejsce postanowiliśmy stworzyć w sercu Mazur, w Mrągowie – mówi właściciel Restauracji Ratuszowa. – U nas można zjeść coś wykwintnego, ale na luzie – dodaje.

Nastrojowe oświetlenie, świeże kwiaty na stołach, lniane obrusy, a wszystko przygotowane z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Obsługa na wysokim poziomie

Kelnerzy na najwyższym poziomie, mają bardzo dobry kontakt z każdym gościem. Z prędkością światła dostrzegają nawet najdrobniejszy szczegół, jakim jest chociażby pusta szklanka. Przy wyjściu obsługa kelnerska żegna nas uśmiechem i zaprasza do kolejnych odwiedzin...

Odwiedź także stronę internetową Restauracji Ratuszowa - kliknij.

* Artykuł sponsorowany.

Restauracja Ratuszowa zaprasza

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij