Restauracja Ratuszowa w Mrągowie zaprasza gości na wyśmienitą kuchnię. Odwiedzający Mrągowo turyści oraz mieszkańcy naszego miasta mają w zasięgu ręki świetny lokal, w którym mogą dobrze zjeść, ale nie tylko... Lokal to idealne miejsce na pierwszą randkę, obiad w rodzinnym gronie, jak i spotkanie biznesowe.

Ta niewielka restauracja znajduje się w samym centrum Mrągowa i powstała w miejscu dawnego sklepu z artykułami gospodarstwa domowego. Latem mogliśmy śledzić na facebook'u, jak lokal przy ulicy Mały Rynek 5 przechodził gruntowną metamorfozę.

Kuchnia wysokich lotów!

Dania serwowane w Restauracji Ratuszowa to uczta zarówno dla podniebienia, jak i dla oczu. Zjemy tu smaczne, ładnie podane potrawy, w cenach łatwych do przełknięcia. W kuchni władzę sprawuje kucharz z wieloletnim doświadczeniem i wyczuciem smaku – Dariusz Podsiad, którego dewizą jest gotowanie ze świeżych, lokalnych produktów, w kuchni nie znajdziecie więc mrożonek.

Restauracja oprócz typowej a'la carte serwuje lunch w dni powszednie w godzinach 11:00 - 16:00.

Specjalnością jest kuchnia polska w nowoczesnej odsłonie, w menu znajdziemy więc świeżą, mazurską zupę rybną, czy spejalnie przyrządzoną kaczkę. Nie będziemy Wam zdradzać więcej, sprawdźcie sami!

Wystrój jak z francuskiego żurnala. Jest klimatycznie

Od wejścia wita nas przyjemne dla oka wnętrze w dobrym stylu, modne, nieco loftowe, a jednocześnie przytulne. Nowoczesna kolorystyka, w będących na czasie szarościach, przełamana została akcentami starego złota. Jak podkreśla sam właściciel Wojciech Chojnicki, jest to miejsce z duszą, nawiązujące do starego Mrągowa, do Restauracji Ratuszowa sprzed lat. Jedna z sal zdecydowanie bardziej odzwierciedla stare czasy i pozwala przez chwilę wrócić do wspomnień.

– Coraz więcej z nas lubi zjeść w estetycznych miejscach i takie miejsce postanowiliśmy stworzyć w sercu Mazur, w Mrągowie – mówi właściciel Restauracji Ratuszowa. – U nas można zjeść coś wykwintnego, ale na luzie – dodaje.

Nastrojowe oświetlenie, świeże kwiaty na stołach, lniane obrusy, a wszystko przygotowane z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Obsługa na wysokim poziomie

Kelnerzy na najwyższym poziomie, mają bardzo dobry kontakt z każdym gościem. Z prędkością światła dostrzegają nawet najdrobniejszy szczegół, jakim jest chociażby pusta szklanka. Przy wyjściu obsługa kelnerska żegna nas uśmiechem i zaprasza do kolejnych odwiedzin...

Odwiedź także stronę internetową Restauracji Ratuszowa - kliknij.

* Artykuł sponsorowany.

Restauracja Ratuszowa zaprasza

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij