Już od dłuższego czasu nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu przy przejeździe kolejowym w Mrągowie. Awaria jest na tyle poważna, że naprawa zostanie zlecona specjalistycznej firmie. Ale na to mieszkańcy Mrągowa mogą poczekać jeszcze miesiąc.

Od ponad miesiąca nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic: Brzozowa, Kolejowa, Olsztyńska i Marii Curie-Skłodowskiej w Mrągowie. Taka sytuacja niesie z pewnością sporo niebezpiecznych zdarzeń. Tak też było w miniony piątek, kiedy to doszło do dwóch kolizji.

Z informacji jakie otrzymaliśmy z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Olsztynie sygnalizacja świetlna w ciągu DK 16 w Mrągowie nie działa z powodu awarii systemu. Doraźne naprawy uruchamiały sygnalizację na krótko. GDDKiA zleci zatem gruntowną naprawę systemu specjalistycznej firmie, a planowany termin zakończenia tych prac to koniec października 2017 roku.

Na razie kierowcy muszą sobie radzić bez świateł. Apelujemy zatem o szczególną ostrożność w tym miejscu i rozwagę przy włączaniu się do ruchu z ulic podporządkowanych.

red.


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
Sylwerster Mrongoville 2019
X Zamknij