Już w najbliższą sobotę zapraszamy Mieszkańców Mrągowa na Piknik Sąsiedzki, który odbędzie się na Placu Armii Krajowej. Przedsięwzięcie odbywa się w ramach projektu PlanujeMY Mrągowo, w ramach którego Urząd Miasta zamierza przeprowadzić dialog na temat zapisów planu dotyczących między innymi promenady nad Jeziorem Czos, osiedla przy ul. Wileńskiej oraz terenów przemysłowych przy ul. Giżyckiej.

W południe z placu wyruszymy na Spacer z Architektem, na którym dowiemy się o historii tej części miasta, zobaczymy stare fotografie, a także poznamy ciekawostki architektoniczne, które czynią to miejsce wyjątkowym.

O godz. 13.00 rozpoczniemy nasz Piknik Sąsiedzki, na którym oprócz poczęstunku, animacji dla dzieci, konkursów i dobrej zabawy, porozmawiamy o planowaniu przestrzennym tej części miasta. Zmierzymy się z tematem ładu przestrzennego oraz zapisów w miejscowym planie, które mogą chronić perełki architektury, takie jak np. Plac Armii Krajowej.

Wszystkich zainteresowanych tematem planowania przestrzennego, a w szczególności Mieszkańców ulic Wileńskiej, Laskowej, Młynowej, Ogrodowej, Nowogródzkiej oraz Placu Armii Krajowej zapraszamy na spotkanie.

Źródło: UM Mrągowo


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież
Kupię dom

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij