Trwają zapisy do tegorocznego, dwudziestego pierwszego już Przeglądu Teatrów Amatorskich im. Kasi Kowal. Młodzi artyści mogą zgłaszać się do mrągowskiego CKiT do 10 listopada. Konkurs skierowany jest do dziecięcych i młodzieżowych grup teatralnych z całego województwa warmińsko - mazurskiego.

Gorąco zapraszamy grupy teatralne działające na terenie naszego województwa do wzięcia udziału w 21. Przeglądzie Teatrów Amatorskich im. Kasi Kowal, który odbędzie się 24 listopada 2017 o godzinie 10:00 w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie.

Przegląd skierowany jest do dziecięcych i młodzieżowych grup teatralnych z województwa warmińsko - mazurskiego, a jego cel to propagowanie kultury teatralnej oraz stworzenie instruktorom i młodym aktorom możliwości prezentacji i wymiany doświadczeń. Grupy, które zaprezentują najlepsze spektakle otrzymają nagrody rzeczowe, a najlepszy zespół dodatkowo zostanie uhonorowany nagrodą główną PTAKK 2017.

Na zgłoszenia czekamy do 10 listopada. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej pocztą elektroniczną, tradycyjną lub faxem na adres organizatora:

Centrum Kultury i Turystyki,

ul. Warszawska 26,

11 - 700 Mrągowo

fax: 89 743 34 60

e-mail: j.zapala@ckit.mragowo.pl

Regulamin i karta zgłoszeń do pobrania

Więcej informacji pod numerem telefonu - 89 743 34 65, Justyna Zapała CKiT

Źródło: CKiT Mrągowo


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij