Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej, który gości w Mrągowie od 46 lat ma na celu integrację i promocję artystów nieprofesjonalnych. Prace konkursowe do przeglądu z dziedziny malarstwa, grafiki i rysunku, można przesyłać do 5 października. Zachęcamy do udziału!

Centrum Kultury i Turystyki zaprasza do nadsyłania prac na 46. Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej. W przeglądzie mogą brać udział pełnoletni twórcy nieprofesjonalni z woj. warmińsko – mazurskiego uprawiających: malarstwo, grafikę, rysunek.Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć osobiście lub nadesłać pocztą w terminie do 5 października 2017 r. na adres: Centrum Kultury i Turystyki, ul. Warszawska 26, 11 – 700 Mrągowo.
Rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród i uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej nastąpi 14 października 2017 r. o godz. 16.00.

Zainteresowanym wszelkich informacji o konkursie udziela Agnieszka Kozioł 89 743 34 70. Regulamin i karta zgłoszenia - do pobrania na stronie CKiT.

Źródło: CKiT Mrągowo

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij