Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej, który gości w Mrągowie od 46 lat ma na celu integrację i promocję artystów nieprofesjonalnych. Prace konkursowe do przeglądu z dziedziny malarstwa, grafiki i rysunku, można przesyłać do 5 października. Zachęcamy do udziału!

Centrum Kultury i Turystyki zaprasza do nadsyłania prac na 46. Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej. W przeglądzie mogą brać udział pełnoletni twórcy nieprofesjonalni z woj. warmińsko – mazurskiego uprawiających: malarstwo, grafikę, rysunek.Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć osobiście lub nadesłać pocztą w terminie do 5 października 2017 r. na adres: Centrum Kultury i Turystyki, ul. Warszawska 26, 11 – 700 Mrągowo.
Rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród i uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej nastąpi 14 października 2017 r. o godz. 16.00.

Zainteresowanym wszelkich informacji o konkursie udziela Agnieszka Kozioł 89 743 34 70. Regulamin i karta zgłoszenia - do pobrania na stronie CKiT.

Źródło: CKiT Mrągowo


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij
McDonald`s czerwiec