Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zdarzenia, do którego doszło wczoraj o godzinie 18:20, 8 km od Mikołajek. Samochód marki Mitsubishi Outlander uderzył w drzewo. Chwile później doszło do drugiej kolizji.

Nieprzystosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze nr 609. Kobieta jadąca w stronę Mikołajek, po wyjściu z zakrętu straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Nawierzchnia podczas zdarzenia była mokra. Kierowcę oraz pasażerkę przewieziono do szpitala.

Ruch na miejscu odbywał się wahadłowo. Podczas akcji doszło do kolejnego zdarzenia. Kobieta poruszająca się autem osobowym marki Mitsubishi nieprawidłowo wykonała manewr omijania i uderzyła w stojący wóz strażacki. W tym przypadku na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Sprawczynie obydwu kolizji zostały ukarane mandatem karnym. W obu zdarzeniach brali udział strażacy z Mrągowa i Mikołajek.

Dwie kolizje na drodze nr 609


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# BUNTOWNIK BEZ POWODU (IP: 89.229.*.214) 2017-08-23 14:12
TAM GDZIE LUDZKIE NIESZCZĘŚCIE , ZAGROŻENIE ZDROWIA I ŻYCIA, WSZELKIEGO RODZAJU ŻYWIOŁ, TAM ZAWSZE ZJAWIA SIĘ STRAŻ POŻARNA. REANIMUJE, RATUJE, GASI, SPRZĄTA. WALCZY Z PRZECIWNOŚCIAMI NA PIERWSZEJ LINII. NARAŻAJĄC PRZY TYM ŻYCIE.
PANOWIE ZASŁUGUJECIE NA NAJWYŻSZY WYMIAR SZACUNKU I POCHWAŁY.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# #Mrągowianka (IP: 77.253.*.169) 2017-08-23 19:18
Zgadzam się z Tobą "Buntowniku" WIELKI SZACUNEK DLA STRAŻAKÓW !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij
McDonald`s czerwiec